هتل وستین دبی مینا سیاحی

The Westin Dubai Mina Seyahi hotel

معرفی و تصاویر

هتل وستین دبی مینا سیاحی دبی که موقعیتی اصلی در “Jumeirah Beach” دارد، ریزورتی 5 ستاره می باشد. که دارای 5 استخر فوق العاده، 1 کیلومتر ساحل اختصاصی، اتاق هایی لوکس و 8 رستوران می باشد. اکثر اتاق های این هتل دارای دیدی پاناروما از “Palm Jumeriah”، خلیج فارس و بخش هایی از ساحل ریزورت وستین مینا سیاحی میباشند.

امکانات هتل وستین دبی مینا سیاحی

اتاق های این هتل دارای اینترنت بیسیم رایگان، دستگاه “Nespresso”، فضای نشیمن بزرگ، حمام مرمری با وسایل لوکس، دیزاین مدرن و کلاسیک، سقف بلند و آینه های بسیار بزرگ میباشد. مهمانان هتل وستین مینا سیاحی میتوانند از اسپای هتل “Heavenly Spa by Westin” لذت ببرند. همچنین این هتل دارای زمین های تنیس، سالن بدنسازی و مرکزی ورزشهای آبی میباشد.

در هتل وسیتین مینا سیاحی، کودکان میتوانند از استخر کودک، بازی های روزانه ساحلی، کیدز کلاب و پارک آبی وایلد وادی لذت ببرند. منوهای غذایی چینی، تایلندی و آسیایی تنها بخشی از گزینه های موجود میباشند که به صورت رسمی و یا غیر رسمی سرو میشوند. مهمانان این هتل از غذاهای ایتالیایی، اسپانیایی و بین المللی نیز در این ریزورت میتوانند لذت ببرند.

غذاهای چینی، تایلندی و آسیایی تنها بخشی از منوی غذایی در این هتل است که به صورت رسمی یا غیررسمی سرو می شوند. غذاهای ایتالیایی، اسپانیایی و بین المللی نیز در اینجا یافت می شود. منوهای مخصوص برای کودکان نیز در این رستوران ها، در نظر گرفته شده است. وستین دبی تنها 5 دقیقه با خودرو از ساحل جمیرا و 20 دقیقه با برج خلیفه و مجتمع تجاری دبی مال فاصله دارد.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع