هتل ویلا روتانا دبی

Villa Rotana hotel Dubai

معرفی و تصاویر

هتل ویلا روتانا دبی در جاده شیخ زاید قرار دارد و یک دسترسی آسان به دبی مال را برای مسافرین گرامی فراهم می کند . فاصله هتل تا ایستگاه مترو ۳۰۰ متر و با شهر اینترنتی دبی و Media City  تنها ۴ کیلومتر فاصله دارد. اتاق ها و سوئیت های هتل کاملا مجهز می باشند و دارای امکانات رفاهی لوکس و مدرن هستند. از ویژگی های اتاق های هتل می توان به استفاده از رنگ های روشن و آرامش بخش، تهویه مطبوع، آشپزخانه مجهز و کامل، تلویزیون صفحه تخت، اتاق نشیمن، حمام ، صندلی راحت و میز مطالعه اشاره کرد.

این هتل دارای سوییت هایی رو به برج خلیف – بلندترین ساختمان دنیا- می باشد، یک استخر روباز به روی پشت بام دارد. فرودگاه دبی 12 کیلومتر از این هتل فاصله دارد. میهمانان می توانند استودیوهای مجهز به آشپزخانه و اتاق خواب های بزرگتر را انتخاب کنند. ایستگاه مربوط به دبی مال و برج خلیفه 200 متر از این هتل فاصله دارد ، دبی مدیا سنتر و اینترنت سنتر نیز 4 کیلومتر از آن فاصله دارد. ساحل عمومی و مرکز خرید امارات نیز با ماشین 10 دقیقه راه دارند. 

این هتل اقامتی لوکس را به همراه امکانات بسیارویژه ای نظیر زمین گلف به میهمانان خود ارائه میدهد.یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد.اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

مشخصات