هتل ویدا داون تاون دبی

Dubai Vida Downtown

معرفی و تصاویر

هتل ویدا داون تاون دبی تا برج خلیفه پیاده 10 دقیقه فاصله دارد. این بوتیک هتل برای مسافران تاجر انتخاب ایده آلی است. در این هتل یک مرکز کسب و کار، یک استخر روباز و یک سالن ورزشی وجود دارد. اتاقهای هتل دارای مبلمان و طراحی بسیار مجلل هستند. در هر اتاق یک سرویس بهداشتی همراه با وان و دوش، وسایل صوتی تصویری، اینترنت رایگان و تلویزیون صفحه تخت ماهواره موجود است. میهمانان میتوانند از استخر روباز هتل و امکانات مجهز سالن ورزشی لذت ببرند.

هتل ویدا دان تاوم دبی تا مرکز خرید بی مال، پارک “Kidzania” و آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی پیاده 10 دقیقه فاصله دارد. دان تاون دبی انتخاب مناسب مسافران علاقه مند به خرید از برندهای لوکس و غداهای متنوع است. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد.در باغ هتل استراحت کنید.شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.کارکنان ما به انگلیسی و روسی صحبت می کنند.

سیستم اینترنت پر سرعت بی سیم با تکنولوژی وای فای به صورت کاملا رایگان در این هتل برقرار می باشد، که همه میهمانان می توانند با استفاده از دستگاه های مجهز به وای فای مثل انواع نوت بوک ها و گوشی همراه به اینترنت متصل و از همه امکانات اینترنت، نظیر چک کردن ایمیل، چت صوتی و تصویری و دانلود فایلهای مختلف استفاده کنند. این هتل دارای امتیاز بالایی در برابر ارزش خدمات آن در دبی است. در مقایسه با دیگر هتل ها در دبی، مهمانان خدمات و امکانات بیشتری نسبت به پولی که خرج کرده اند دریافت می کنند. 

مشخصات