هتل ورسای دبی

Dubai Versailles hotel

معرفی و تصاویر

هتل ورسای دبی یکی از هتل های 3 ستاره دبی ایست که در منطقه پر رفت و آمد دیره و نزدیک خیابان مهم الرقه و میدان ساعت واقع شده است . هتل ورسای در دبی  از موقعیت مرکزی و دسترسی آسان به مراکز تجاری و توریستی شهر دبی برخوردار می باشد. برای مثال، فرودگاه بین المللی دبی و نمایشگاه مرکز تجارت جهانی پیاده 10 دقیقه تا هتل ورسای فاصله دارند. از ویژگی های هتل ورسایی دبی دسترسی به وسایل حمل و نقل و عمومی دبی میباشد.

از این هتل مجهز به راحتی امکان پذیر بوده و نزدیک ترین ایستگاه مترو در 500 متری آن واقع شده. سرویس رفت و برگشت رایگان به  ساحل ، فرودگاه و برخی از مراکز خرید دبی مهم دبی  از دیگر خدمات رفاهی هتل می باشد. مناسب بودن قیمت هتل ورسای دبی، کیفیت هتل ورسای دبی، موقعیت جغرافیایی مناسب و برخورداری از امکانات مدرن و بهترین خدمات سبب جذب گردشگرانی شده که جهت کار و تجارت و یا برای اوقات فراغت به دبی سفر کرده اند.

هتل Versailles دبی در مجموع دارای 84 اتاق استاندارد، پاک و بدون دخانیات بوده که اتاق های ویژه ای با امکانات مخصوص نیز برای معلولین در نظر گرفته می باشد. در اختیار گاشتن بهترین امکانات و سرویس خدماتی، اقامتی خاطره انگیز را برای میهمانانتور دبی هتل ورسای فراهم کرده است. دکوراسیونی زیبا، مبلمانی مدرن و راحت، به کارگیری رنگ هایی ملایم و نور مناسب، فضای اتاق ها را مطبوع تر کرده است. فضای اتاق همیشه پاکیزه و منظم بوده و بهره مندی از اتاق هایی با متراژ های متنوع و فضایی دنج، این اتاق ها را در نظر گردشگران محبوب کرده می باشد.

 

مشخصات