هتل د اچ دبی

THE H HOTEL HOTEL DUBAI

معرفی و تصاویر

هتل د اچ دبی دارای یک پیاده روی کوتاه تا و Dubai International Finance Centre دارد. این مجموعه دارای 236 اتاق بزرگ سوییت ها و آپارتمان ها دارای چشم انداز وسیعی از خط افق دبی می باشد همچنین مجهز به یک استخر در فضای باز، اینترنت رایگان و مرکز تناسب اندام می باشد. تمام اتاق ها و سوئیت دارای پنجره های تمام قد با نمای زیبا از شهر دبی می باشد.

امکانات هتل د اچ دبی 

مهمان تور دبی در هتل د اچ دبی می توانند از تلویزیون های کابلی یا یک نوشیدنی خنک و تازه از مینیبار لذت ببرند. تمام حمام های لوکس این هتل حوله و سشوار ارایه میدهد. این هتل دارای 6 رستوران و سالن از جمله: یک سالن کوکتل شیک، Cigar Lounge مخصوص آقایان،رستوران و بار Delphine است. همچنین امکاناتی دیگر نظیر: باشگاه اسپا و سلامتی Mandara، سالن بدنسازی با مربیان شخصی و مغازه های موجود در هتل نیز میباشد. هتل اچ سالن های اختصاصی برای مهمانی، گردهمایی و رویدادهای ویژه طراحی کرده است که بین 500 تا 800 مهمان را پوشش میدهد.

Souk Madinat Jumeirah و مرکز خرید امارات 15 دقیقه با وسایل نقلیه از هتل د اچ دبی زمان میبرد. همچنین فرودگاه بین المللی دبی 10 کیلومتر فاصله دارد. منطقه ی Trade Centre یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به کسب و کار، خرید لباس و خرید برندهای لوکس می باشد. قیمت هتل در دبی همراه با تخفیف و موقعیت مکانی به شما نمایش داده می شود. می توانید توسط امکانات فیلتر, قیمت، تعداد ستاره، موقعیت مکانی و هتل های تخفیف دار دبی را پیدا کنید و با کارت شتاب آنلاین رزرو کنید.

مشخصات

  • تعداد اتاق: ۲۳۷