هتل تامینا مارینا دبی

Tamani Hotel Marina

معرفی و تصاویر

هتل تامینا مارینا دبی در قلب دبی مارینا واقع شده می باشد. از امکانات تفریحی این هتل می توان به استخر روباز، 9 رستوران و کافه اشاره کرد. هتل تامینا مارینا دبی با چشم انداز زیبایی از ساحل پذیرای میهمانان خواهد بود. این هتل تا ساحل 10 دقیقه (پیاده) فاصله دارد.

اتاق های این هتل با ترکیب هنر معاصر با معماری متمایز می باشد، تمامی 328 اتاق این هتل دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون LCD 40 اینچ، اینترنت بی سیم رایگان، میز کار و چای /قهوه ساز می باشد. رستوران اکسنت (Accents) غذا هایی از سراسر جهان را برای میهمانان سرو می کند. سر آشپز معروف جیسون آترتون (Jason Atherton) که اصالتا اهل حوالی مدیترانه می باشد غذا های مدیترانه ای را سرو می کند.

بعد از ظهر هر روز میهمانان می توانند در کافه شیشا آرامش یابند. هتل اینترکنتینانتال دقیقا روبه رو دبی مارینا مال و در امتداد مارینا واقع شده می باشد. فاصله هتل تا مرکز خرید امارات 10 کیلومتر، تا پارک آبی اکواونتر (Aquaventure ) 20 دقیقه (با ماشین) فاصله دارد. یک تلویزیون 46 اینچ با دی وی دی پلیر، آشپزخانه کاملا مجهز و حمّام مدرن در آپارتمان ها موجود می باشد. اکثر واحد ها، یک بالکن با نمای مارینا نیز در اختیار دارند. استخر شنای روباز این هتل و استخر جداگانه کودکان، نوشیدنی هایی در طول روز ارائه می دهند. به علاوه، سونا و اتاق بخار نیز برای استراحت میهمانان موجود است.

مارینا واک و دبی مارینا تنها یک پیاده روی 5 دقیقه ای از هتل فاصله دارند و میهمانان می توانند انواع گزینه های خرید و صرف غذا را در نزدیکی خود بیابند. ایستگاه مترو دبی مارینا درست روبروی خیابان واقع شده و زمین گلف دبی کریک هم در عرض 15 دقیقه با خودرو قابل دسترسی خواهد بود.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
سونا
رستوران
کافی شاپ