هتل سوبا دبی

Suba Hotel Dubai

معرفی و تصاویر

هتل سوبا دبی در منطقه دیره شهر دبی واقع شده. این هتل در خیابان معروف آل مکتوم قرار دارد. موقعیت مکانی مناسب این هتل به گونه ای است که هم برای تاجران و هم برای کسانی که با مقاصد تفریحی به دبی سفر می‌کنند مناسب است. ایستگاه مترو الرقه در 950 متری هتل واقع شده است که می‌توانید از طریق آن به تمام مناطق دبی سفر کنید. هتل سوبا 15 دقیقه به وسیله تاکسی تا مرکز خرید دبی مال، مرکز تجارت جهانی و برخ خلیفه فاصله دارد.

سالن اجتماعات هتل سوبا به گونه ای است که برای مسافران کاری نیز مناسب بوده و امکان برگزاری نشست ها و کنفرانس ها را نیز فراهم می آورد.هتل سوبا تا مرکز شهر دبی حدود 10 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی دبی 4 کیلومتر فاصله دارد.

هتل سوبا در مجموع 92 اتاق و سوئیت دارد که تمامی اتاق های این هتل دارای تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، صندوق امانات، تلفن، حمام اختصاصی، سشوار و اینترنت هستند. رستوارن هتل با نام سینا مون با انواع غذاهای بین المللی در کلیه وعده های غذایی پذیرای میهمانان می باشد. ویزگی های برتر به همراه راحتی و زیبایی هتل باعث شده تا سوبا از رتبه و امتیاز خوبی در سایتهای نظر سنجی برخوردار شود.

مشخصات