هتل آپارتمان سامور دبی

Dubai Somewhere Apartment Hotel

معرفی و تصاویر

هتل آپارتمان سامور دبی جنب مرکز خرید دیره سیتی سنتر واقع شده. و استخر روباز و مرکز فیتنس ارائه می دهد. هتل ساموِر به اندازه چند قدم تا ایستگاه مترو دیره سیتی سنتر و 3.4 کیلومتر نیز باموزه دبی فاصله دارد. هر آپارتمان این هتل طرّاحی معاصری دارد و تلویزیون تخت و تهویه مطبوع از امکانات آن می باشد. مرکز نمایشگاهی دبی 5.3 کیلومتر و دبی مال 8.1 کیلومتر از این هتل فاصله دارند. همچنین فاصله فرودگاه بین المللی دبی تا این هتل 10 دقیقه با ماشین می باشد.

هر یک از 106 سوییت این هتل آپارتمان به سبکی مدرن دکور شده اند و تهویه کننده هوا و تلویزیون صفحه تخت دارند. سوییت ها همچنین دارای آشپزخانه ای مجزا همراه با مایکروویو هستند. حمام اختصاصی هر سوییت نیز دارای وان یا دوش می باشد. از اتاق ها نیز چشم اندازی خارق العاده از شهر نمایان می باشد. غذاهای مدیترانه ای در کافه نی (Nay) هتل آپارتمان سام ور فراهم می باشد که قلیان نیز ارائه میدهد. خدمه هتل آپارتمان سامور به زبان های هندی، فرانسوی، انگلیسی، عربی، فیلیپینی و اندونزیایی مسلط بوده و آموزش دیده و حرفه ای هستند.

خدماتی که هتل آپارتمان سامور در اختیار توریست ها و گردشگران تور دبی قرار میدهد شامل ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل و دوچرخه، خشکشویی و اتوشویی، اینترنت بی سیم و پارکینگ اختصاصی رایگان، تاکسی سرویس، سالن کنفرانس و جلسات، روزنامه در لابی، سرویس دهی شبانه روزی، سالن ضیافت، فروشگاه هدایا و سوغاتی، صندوق امانات، پیشخدمت خانم، نگهداری از کودکان، پذیرش شبانه روزی و … می باشند.

مشخصات