هتل سوفیتل داون تاون دبی

Dubai Sofitel Downtown hotel

معرفی و تصاویر

هتل سافیتل دبی دانتاون دبی یکی از هتل های 5 ستاره دبی می باشد. که در خیابان شیخ زائد و در کنار برج خلیفه قرار دارد. هتل سوفیتل داون تاون دبیدر فاصله 20 دقیقه ای از پارک آبی وایلد وادی و فاصله 15 کیلومتری از فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد. هتل سوفیتل داون تاوندبی جزو بهترین هتل های 5 ستاره دبی محسوب می گردد که دارای امکانات بسیار متنوعی همچون 2 استخر روباز، چندین رستوران و کافه،مرکز تناسب اندام، مرکز آب گرم و ماساژ، اتاق خانواده، پارکینگ رایگان و اینترنت رایگان می باشد. 

چنانچه در تور دبی به دنبال رزرو هتلسوفیتل داون تاون دبی می باشید، با ما در ارتباط باشید. هتل سوفتیل دبی در فاصله 20 دقیقه ای از پارک آبی وایلد وادی و فاصله 15 کیلومتری از فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد. هتل سوفیتل مجموعه ای از بهترین خدمات نظیر محل نگهداری چمدان،فری شارژ،فروشگاه ها و خدمات 24 ساعته را برای مسافرین در نظر گزفته است.در بعضی از اتاق ها نیز لوازم بهداشتی آرایشی،سرویس بهداشتی مشترک،فیلم های ویدئویی،سشوار و . . .  موجود می باشد.

برای رفع خستگیتان هم می توانید از سالن بدنسازی،ماساژ،سونا،ورزشهای آبی و کلوپ کودکان استفاده کنید.در طول اقامتتان در این هتل سفری خاطره انگیز را تجربه خواهید کرد. در اسپای این هتل خدمات زیبایی، ماساژ درمانی همراه با محصولات حمام فرانسوی ارائه می شود. هتل سوفیتِل دان تان میهمانان کاری را نیز فراموش نکرده و با ارائه خدمات کاری بسیار پیشرفته، اتاق جلسات و مرکز کسب و کار مجهز آماده پذیرایی از این میهمانان عزیز می باشد.

مشخصات