هتل اسکای ویز دبی

SKYWAYS HOTEL DUBAI

معرفی و تصاویر

معرفی هتل اسکای ویز دبی

هتل اسکای ویز دبی در دیره دبی قرار دارد ، این هتل تا مرکز خرید دبی مال با ماشین 15 دقیقه فاصله دارد و ایستگاه متروی بنیاس Baniyas با فاصله 5 دقیقه نزدیک ترین ایستگاه مترو به این هتل می باشد. میهمانان می توانند غذاهای مختلفی را در رستوران هتل میل کنند.

سوییت های هتل دارای اتاق نشیمن ، تلویزیون و مینی بار و حمام اختصاصی می باشند. میهمانان می توانند غذاهای مختلفی را در رستوران هتل میل کنند. با 15 دقیقه رانندگی به برج خلیفه می رسید و فرودگاه بین المللی دبی تا این هتل 8 کیلومتر فاصله دارد. دیره برای افرادی که به تجارت ، بازدید از اماکن دیدنی و خرید لباس علاقه مند هستند گزینه مناسبی می باشد.

تمامی اتاق ها مجهز به حمام، سشوار، سرویس اینترنت بی سیم، یخچال ، صندوق امانات ، تلفن، مینی بار، اتاق و امکانات برای معلولین و روم سرویس۲۴ ساعته می باشد. میهمانان هتل اسکای ویز می توانند در این اتاق های مجهز و تمیز به دور از هر گونه مزاحمتی به استراحت بپردازند.

خدمات افتخاری پرسنل هتل موجب شده تا هتل اسکای ویز گزینه ایده آل شما باشد. رستوران هتل انواع غذاهای محلی و بین المللی به میهمانان و گردشگران ارائه می دهد. سرویس اتاق 24 ساعته نیز در صورت درخواست مسافران در اختیار آنان قرار داده میشود . همچنین شما می توانید برای خرید و سرو ناهار به جاده کورنیش بروید که با ماشین 5 دقیقه مسافت دارد . ایستگاه مترو بنی یاس نیز 5 دقیقه با تاکسی فاصله است.

مشخصات