هتل سیگنیچر وان تکام دبی

signature 1 hotel tecom dubai

معرفی و تصاویر

هتل سیگنیچر وان تکام دبی واقع در کشور امارات می باشد. این هتل تا فرودگاه دبی، حدود ۲۶ کیلومتر فاصله داشته و ترانسفر فرودگاهی شما را به راحتی تا هتل و یا بالعکس می رساند. در متن زیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، موقعیت هتل و چگونگی دسترسی داشتن به جاذبه های دیدنی این شهر از هتل سیگنیچر وان تکام دبی را بیان می نماید.

ورود به هتل سیگنیچر وان تکام دبی، یعنی شروع چک-این هتل از ساعت ۲ بعد از ظهر است و حداقل سن چک-این ۲۱ سال است. تا ساعت ۱۲ ظهر هم، باید اتاق خود را تخلیه کنید. ساختمان برجی این هتل ۱۴ طبقه بوده و ۱ رستوران و ۲ کافه دارد که یکی از کافه ها در کنار استخر قرار گرفته است.

در ضمن امکانات میز پذیرش و هتل شامل خدمات زیر است: صندوق امانات در میز پذیرش آسانسور اینترنت وای فای رایگان تبدیل ارز و خودپرداز خدمات اتوشویی ۲ اتاق ملاقات تلویزیون در فضای عمومی کافی نت فضایی برای افراد غیر سیگاری و سیگاری انبار چمدان صندوق امانات خدمات کرایه ماشین و لیموزین روزنامه در لابی شاتل رایگان به ساحل فروشگاه برای خرید مواد غذایی قهوه و کافی در لابی چک این سریع تهویه مطبوع، همه 301 اتاق دارای قسمت نشیمن با تلویزیون صفحه تخت و میز، مینی بار و کتری برقی با چای یا قهوه رایگان هستند.

مشخصات