هتل سافرون بوتیک دبی

Saffron Boutique Hotel

معرفی و تصاویر

هتل سافرون بوتیک دبی این اقامتگاه، مدلی از بزرگترین اتاق های گروه هتل های ۴ ستاره را ارائه می دهد که نمای زیبایی رو به شهر دارند و دارای تمام امکانات مفید برای یک اقامت به یاد ماندنی هستند. سافرون بوتیک، ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل به جاذبه ها را با اخذ مبلغ مجزایی تقبل می کند. بخش پذیرش هتل ۲۴ ساعته کار می کند و در آنجا خدمات و امکاناتی چون تبدیل ارز، بلیط و تور، انبار چمدان و دستگاه خودپرداز وجود دارد. راهنمای گردشگری هتل اطلاعات خوبی به شما خواهد داد و توسط کارمندان میز پذیرش ورود و خروج شما بدون معطلی صورت می گیرد. می توانید لباس هایتان را برای اتوکشی، اتوشویی و خشکشویی با پرداخت مبلغ جداگانه ای به بخش شست و شوی هتل بدهید و از واکس کفش هم به صورت رایگان استفاده کنید.

امکانات گوناگونی برای مهمانان کم توان و ناتوان در هتل موجود است که از جمله آن ها می توان به سینک کوتاه، سرویس بهداشتی با میله های نگهدارنده و رمپ ویلچر نام برد. در اتاق های هتل سیگار کشیدن ممنوع می باشد و ورود حیوانات خانگی به این هتل مجاز نیست. روزنامه، آسانسور، پارکینگ و اینترنت رایگان وای فای از دیگر امکانات هتل هستند. برای سفرهای کاری، کافی نت، دستگاه ارسال فکس و گرفتن فتوکپی و اتاق های کنفرانس فراهم گشته است. کارمندان هتل به زبان های فیلیپینی، هندی، عربی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند.

ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد. استخر هتل روی پشت بام قرار گرفته که نمای خوبی رو به شهر دارد و علاوه بر آن جکوزی و سونا نیز برای مهمانان فراهم شده است. هتل دارای تراسی است که برای استراحت بسیار مناسب است و همچنین می توانید در باغ هتل قدم زده و کمی هوای تازه استشمام کنید. تفریح دیگری که در هتل موجود است، دارت می باشد که حس رقابت شما را برانگیخته خواهد کرد. 

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
صرافی
خشکشویی
خودپرداز
پذیرش 24 ساعته
استخر روباز
جکوزی
سونا
تراس