هتل ریجنت پالاس دبی

REGENT PALACE HOTEL DUBAI

معرفی و تصاویر

معرفی هتل ریجنت پالاس دبی 

هتل ریجنت پالاس دبی در نزدیکی بورجومان و در فاصله صد متری ایستگاه مترو خالد بن ولید واقع شده. دکور اتاق های مدرن هتل Regent Palace با استفاده از رنگ های گرم تزئین شده است. و تمامی اتاق ها مجهز به مبلمان و تلویزیون می باشند. فروشگاه غذاهای دریایی Far East در زمان صرف ناهار و شام با غذاهایی در سبک های آسیایی آماده پذیرایی از میهمانان هتل هستند.

هتل ریجنت پالاس دبی در فاصله ۱۰ کیلومتری فرودگاه بین المللی دبی واقع شده. این هتل ۴ ستاره، اقامت مجلل به همراه امکانات رفاهی کم نظیر به مهمانان خود ارائه می دهد. امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ، جکوزی، استخر روباز، سونا ، حمام ترکی و بخار می باشد. این هتل دارای ۱۴۴ اتاق می باشد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد. اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

برنامه گردش خود را نیز از ما بخواهید. میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر بیلیارد شرکت کنند.شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید. این هتل دارای ۱۴۴ اتاق است که به سبک کلاسیک مبله شده اند و شما میتوانید اتاق های استاندارد و یاسوئیت های خانوادگی این هتل را برای اقامت انتخاب کنید.

در رستوران هتل ریجنت پالاس دبی می توانید انواع غذاهای دریایی را برای شام و ناهار انتخاب کنید. همچنین انواع غذاهای آسیایی و بین المللی نیز در دسترس مسافرین قرار دارد. در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نیز از ما بخواهید.میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر بیلیارد شرکت کنند.شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

آرایشگاه زنانه
آرایشگاه مردانه
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
حمام ترک
صرافی
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
بیلیارد
جکوزی
سالن بدنسازی
سونا
ماساژ
رستوران