هتل رامی رویال دبی

RAMEE ROYAL HOTEL DUBAI

معرفی و تصاویر

معرفی هتل رامی رویال دبی 

هتل رامی رویال دبی از هتل های چهار ستاره در قلب دوبی واقع و در مجاورت مرکز تجارت جهانی، خیابان شیخ زیاد و مناطق ساحلی و تجاری شهر قرار گرفته و همین موقعیت مکانی سبب شده تا رزرو هتل رامی رویال دبی مورد استقبال گردشگران تور دبی قرار گیرد. هتل رامی رویال دبی هتلی لوکس واقع در قلب دبی در کنار مرکز مناطق تجاری و ساحلی شهر دبی واقع شده، و پذیرای مهمانان تور دبی می باشد.

از بزرگترین و مجهز ترین کلاب های امارات در بین تمامی هتل های 4 ستاره دبی میباشد. این هتل از چشم انداز آبنمای دبی و یا آسمان دوبی برخوردار میباشند. هتل دارای کلوپ منحصر به فردی است که مسافران میتوانند از مزایا و امکانات اختصاصی آن بهره مند گردند. انواع غذاها در رستوران های این هتل سرو می شوند از جمله کباب ، استیک تا انواع غذاهای هندی.

شب ها برنامه های زنده در مرکز تفریحی هتل برگزار می شود. کارکنان امنیتی هتل به صورت 24 ساعته از این هتل مراقبت می کنند. همچنین خدمات خشکشویی نیز ارائه می گردد. یک سالن زیبایی نیز در این هتل وجود دارد. ساخل 10 دقیقه از هتل رامی رویال فاصله دارد. مرکز خرید بورجومان و فرودگاه بین المللی دبی نیز هر دو 5 کیلومتر از این هتل فاصله دارند. کافه ورزشی تایم نیز یک تلویزیون صفحه تخت برای نمایش برنامه های ورزشی دارد و فضایی برای اجرای موسیقی و نمایش های زنده نیز در این کافه وجود دارد.

مشخصات