هتل رین تری دبی

RAINTREE HOTEL DUBAI

معرفی و تصاویر

هتل رین تری دبی 

هتل رین تری دبی در امارت واقع شده. فاصله این هتل تا کنوانسیون بین المللی و مرکز نمایشگاه 5/6 کیلومتر می باشد. از امکانات این هتل می توان به رستوران، اینترنت بی سیم رایگان و پارکینگ خصوصی رایگان اشاره کرد. تمامی اتاق ها مجهز به تلویزون LCD با کانال های متنوع، اتاق نشیمن، کتری، حمام شخصی و وسایل آرایشی رایگان می باشند. پذیرش این هتل به طور 24 ساعته در حال خدمت به میهمانان می باشند.

برخی از اتاق ها یک اتاق نشیمن جداگانه همراه با یک پخش کننده DVD دارند. میهمانان هتل رین تری می توانند از استخر روباز هتل استفاده کنند و در باشگاه ورزشی آن به ورزش کردن بپردازند. خدماتی نظیر خشکشویی و اتوکشی با هماهنگی رسپشن هتل انجام می گیرد ، همچنین محلی برای نگهداری چمدان ها نیز وجود دارد. در صورت درخواست مسافرین امکان ترنسفر به نقاط مختلف شهر با هماهنگی رسپشن هتل انجام می گیرد که هزینه آن باید جداگانه پرداخت شود.

مرکز شهر دیره کمتر از 5 دقیقه با ماشین تا این هتل فاصله دارد. پارکینگ هتل رایگان می باشد. فاصله این هتل تا برح خلیفه 8 کیلومتر، تا مرکز شهر دیره 400 متر و تا نزدیکنرین فرودگاه 1/9 کیلومتر می باشد. میهمانان می توانند با تماس با این رستوران غذا های مورد نظر خود را سفارش داده و در اتاق خود میل کنند. از دیگر امکانات این هتل می توان به استخر روباز، جکوزی، سالن ژیمناستیک و مرکز تناسب اندام اشاره کرد. میهمانان زمان بسیار خوبی را در این مراکز تجربه خواهند کرد.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
لابی
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
سالن بدنسازی
سالن ورزشی