هتل پریمیر این دبی سیلیکون اوسیس

PREMIER INN DUBAI SILICON OASIS

معرفی و تصاویر

معرفی هتل پریمیر این دبی سیلیکون اوسیس 

هتل پریمیر این دبی سیلیکون اوسیس یکی از بزرگترین مجموعه هتل های در حال رشد انگلستان است که سایر کشورها نظیر ایرلند و خاورمیانه هم حضور پیدا کرده است. میهمانان هتل های پرمیر این به گرمی مورد استقبال قرار گرفته و در محیطی وسیع، آرام و راحت اقامت خواهند داشت و با پرداخت قیمتی مناسب، با وعده صبحانه ای بی نظیر مورد پذیرایی قرار می گیرند.

هتل پریمیر این دبی سیلیکون اوسیس در فاصله کوتاهی از جاده E311امارات و در محدوده منطقه آزاد تجاری سیلیکون او اِیسیس و ساختمان مرکزی این مرکز قرار دارد. فاصله فرودگاه بین المللی دبی و همچنین تعداد بی شماری از جاذبه های گردشگری این شهر تا ساختمان این هتل در حدود 15 دقیقه می باشد. همینطور خدمات شاتل (حمل و نقل) به ساحل دریا، نقاط دیدنی شهر و مراکز فروشگاهی برای میهمانان این هتل، همه روزه به صورت رایگان ارائه می شود.

از جمله جاذبه های گردشگری مشهوری که نزدیکی این هتل وجود دارند می توان به دهکده جهانی، موتور سیتی، دبی اسپورت سیتی، مجموعه ورزشی حمدان بن محمد بن راشد، سونز استادیوم و ورزشگاه میدان ریس کورس، دبی اَوت لِت مال یا مراکز فروشگاهی بزرگی همچون میردیف سیتی سنتر مال، فستیوال سیتی سنتر مال، دبی لند، درَگون مارل، دبی مال و برج خلیفه اشاره کرد. به دلیل نزدیک بودن فاصله این هتل تا مراکز تجاری و همچنین گردشگری دبی، مناسب اقامت برای میهمانان شاغل و تورسیت هایی که قصد تماشای نقاط دیدنی شهر را دارند می باشد.

نقاط تجاری نزدیک به این هتل شامل آکادمیک سیتی، دبی ورلد ترید سنتر، دبی اوت سورس زون، بیزس بی و همینطور فرودگاه بین المللی مکتوم می شود. تمامی اتاق های این هتل مجهز به امکانات رفاهی متعددی نظیر میز تحریر، تهویه مطبوع هوا، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه بوده و این امکان فراهم است تا میهمانان آن بتوانند، وعده های مختلف غذایی روز خود از جمله بوفه صبحانه را در رستوران داخلی هتل نوش جان کرده و همچنین سری به بار هتل بزنند.

استخر شنا، جکوزی و سالن ورزش ژیمناستیک از جمله سایر ویژگی های هتل پریمیر این دبی سیلیکون اوسیس می باشند. همچنین منطقه آزاد تجاری دبی سیلیکون او اِیسیس، انتخاب گردشگرانی است که علاقه بسیاری به کویر، صرف غذاهای متنوع و سر زدن به مراکز فروشگاهی پر تعداد این منطقه دارند.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

آسانسور
تاکسی سرویس در هتل
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
لابی
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
جکوزی
سالن ورزشی
رستوران