هتل فینکس دبی

PHOENIX DUBAI HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل فینکس دبی 

هتل فینکس دبی در فاصله بسیار کمی از میدان نصر قرار دارد. فاصله تقریبی آن با فرودگاه ۲۰ دقیقه و فاصله آن از Ghurair Mall که از قدیمی‌ترین مراکز خرید دبی است و همچنین از بازار ادویه فروشان نیز ۲۰ دقیقه می باشد. تورهای نمایشگاهی دبی بسیار بی نظیرند. میهمانان می توانند از خدمات ماساژ و اسپای این هتل استفاده کنند. خدماتی نظیر خشکشویی و اتوکشی لباس نیز با هماهنگی با رسپشن هتل انجام می گیرد.

رسپشن هتل می تواند در کرایه کردن ماشین به میهمانان کمک کند. تمامی اتاق ها دارای تلویزیون ، مینی بار ، حمام مجهز به سشوار می باشند. برخی سوییت ها دارای اتاق نشیمن جدا نیز هستند. مرکز خرید الغریر که یکی از قدیمی ترین مراکز خرید در دبی می باشد در فاصله 20 دقیقه ای این هتل قرار دارد. دیره برای افرادی که به تجارت، بازدید از اماکن دیدنی و خرید البسه علاقه مند هستند گزینه مناسبی می باشد.

این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی 20 دقیقه فاصله دارد. سالن های استراحت نیز برای آرامش میهمانان در این اتاق ها وجود دارد. از امکاناتی که این اتاق ها برای میهمانان ارائه می کنند می توان به کتری، تلویزیون های LCD و پخش دی وی دی اشاره کرد..

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
کرایه ماشین
لابی
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون