هتل پارک رجیس کریس کین دبی

PARK REGIS KRIS KIN HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل پارک رجیس کریس کین دبی

هتل پارک رجیس کریس کین دبی یکی از هتل های چهار ستاره امارات می باشد. رستوران و کافه طبقه 19ام منظره ای زیبا از دبی دارد و غذاها و نوشیدنی های اصیل آسیایی سرو می شود. می توانید از جکوزی و یا باشگاه استفاده کنید. هتل همچنین سونا و اتاق بخار دارد. رستوران Le Metro همه روزه با بوفه بین المللی و تجربه بی نظیر غذا در اوائل شب منتظر شماست.

نوشیدنی های بین المللی و غذاهای گریل شده در بار Grandstand موجود است. رستوران و بار طبقه ۱۹ این هتل دید پانورامیک از دبی در کنار غذاهای اصیل آسیایی و ن.شیدنی های عالی ارائه می دهند. میهمانان می توانند در جکوزی استراحت کنند یا در باشگاه کششی به عضلاتشان بدهند. این هتل سونا و اتاق بخار نیز برای میهمانان تدارک دیده است.

اگر می خواهید طعم اقامتی دلنشین را در سفرهای کاری و تفریحی بچشید این هتل با دسترسی بسیار آسان جاذبه های گردشگری مانند موزه دبی و ساحل جمیرا و مراکز کسب و کار کلیدی شهر مانند نمایشگاه بین المللی دبی می تواند مقصد مناسبی برای انتخاب و اقامت شما باشد. هتل برای رفتن به ساحلجمیرا و فرودگاه بین المللی دبی، سرویس آژانسی نیز با هزینه اضافی در نظر گرفته است. بر دبی مکانی است فوق العاده برای عاشقان صحرا، گردش و تجارت.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

آسانسور
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
جکوزی
سالن بدنسازی
سونا
رستوران
کافی شاپ