هتل امگا دبی

Omega Hotel

معرفی و تصاویر

هتل امگا دبی از هتل های 5 ستاره دبی است که از مسجد گرند تنها ۲٫۸ کیلومتر فاصله داشته و خدمات رایگانی مانند اینترنت وای فای و چک-این سریع را برایتان فراهم می کند. هتل امگا دبی Omega Hotel استخر روبازی دارد که به شما تراسی با نمای زیبای شهر پیشنهاد می دهد. حدود ۲۳۸ اتاق داشته که تمام تفریحات ممکنه را برایتان فراهم نموده است.

نزدیک ترین فرودگاه، فرودگاه بین المللی دبی بوده که تنها ۱۰ دقیقه رانندگی دارد. این هتل ۴ ستاره دبی تمام خصوصیات لازمه برای شما را داشته و حتی موقعیتی عالی برای افراد علاقه مند به خرید دارد.

امکانات هتل امگا دبی

امکانات تفریحی و خدمات ویژه رفاهی این هتل 5 ستاره مانند استخر، سونا و جکوزی و باشگاه ورزشی برایتان فراهم خواهد بود. تمام امکانات تفریحی هتل و اتاق های آن را به همراه دسترسی به جاذبه های گردشگری دبی و موقعیت هتل امگا دبی را در ادامه بخوانید. حتی با نگاه کردن به عکس رستوران و فضاهای داخلی هتل، می توانید از خوبی های آن مطلع شوید.هر بخش هتل امگا دبی به بهترین شکل ممکن طراحی شده است.

اکسپرس چک-این، شما را از معطل شما نجات می دهد. اگر برای تجارت و کار به دبی آمده اید، امکانات کنفرانس، ملاقات و همایش خواهید داشت. این هتل ترانسفر فرودگاهی با پرداخت هزینه جداگانه را تقبل می نماید. پارکینگ به شما اجازه پارک انواع ماشین ها را می دهد و امکان درخواست خدمات حمل و نقلی مانند لیموزین، ون، آروی و تاکسی با پرداخت هزینه را دارید.

نظافت و واکس کفش، خدمات اتو شامل پرس شلوار، شستشوی لباس ها، خشک نمودن لباس ها و هر آنچه که نیاز به تمیز شدن و شستشو دارد، می شود. برای کودکان امکانات بازی فراهم شده است. پیشنهاد می دهیم که شما هم سری به مغازه سوغاتی فروشی بزنید. تمام اتاق ها و فضاهای عمومی، تهویه مطبوع و اینترنت وای فای رایگان خواهند داشت.

حتی اگر قصد بیرون نرفتن از هتل را داشته باشید یا فرصت تفریح و گشتن در دبی را ندارید، هتل 5 ستاره امگا دبی برایتان امکانات تفریحی مختلفی را فراهم نموده که به سراغشان بروید. به سراغ استخر، سونا و جکوزی بروید و خستگی کار و سفر را از تنتان دور کنید. باشگاه ورزشی و آرایشگاه نیز به شما تمام خدمات مربوطه را ارائه می دهد. همچنین مغازه خرید سوغاتی، خدمات اسپا، حمام ترکی و اتاق بخار در این هتل خواهید داشت.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
حمام ترک
خشکشویی
سالن کنفرانس
کرایه ماشین
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
استخر روباز
جکوزی
سالن بدنسازی
سونا
رستوران
تراس