هتل نیکی بیچ ریزورت اند اسپا دبی

Nikki Beach Resort & Spa Dubai

معرفی و تصاویر

هتل نیکی بیچ ریزورت اند اسپا دبی ویژگی خاصی دارد و آن این است که تا ساحل پیاده ۱ دقیقه فاصله دارد. در این هتل یک استخر روباز در پشت بام و ساحل اختصاصی خودشان موجود می باشد. هتل نیکی بیچ ریزورت اند اسپا دبی در مرکز جمیرا و در نزدیکی کانال جدید دبی واقع شده است و مهمانان می توانند در سراسر این هتل از وای فای رایگان لذت ببرند.

در اتاق های هتل امکاناتی از قبیل یک اتاق نشیمن همراه با تلویزیون صفحه تخت با کانال های کابلی و همچنین داک آی پاد در دسترس هستند. شما همچنین یک دستگاه نسپرسو اسپرسوساز و کتری را در اتاق پیدا خواهید کرد. هر اتاق دارای حمام اختصاصی، وان و توالت، با روپوش حمام، دمپایی، وسایل بهداشتی رایگان و سشوار می باشد.  

میهمانان میتوانند از 5 رستوران هتل و زمین تنیس نیز استفاده کنند. خدمات فرانت دسک هتل 24 ساعته عرضه می شود. هتل نیکی بیچ از مرکز خرید غزال 1.9 کیلومتر و تا مرکز خرید دبی و برج جلیفه 7 کیلومتر فاصله دارد. مرکز تجارت جهانی دبی و مرکز مالی دبی نیز در 4 کیلومتری هتل واقع شده اند. نزدیک ترین فرودگاه به این هتل که فرودگاه بین المللی دبی است 10 کیلومتر از آن فاصله دارد. در هتل پارکینگ رایگان عرضه می شود.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
مرکز اسپا و سلامتی
ماهواره