هتل موناکو دبی

Dubai Monaco hotel

معرفی و تصاویر

هتل موناکو دبی در منطقه دیره و در فاصله 4 کیلومتری مرکز تجارت جهانی دبی واقع شده. این هتل دارای وای فای رایگان سراسری، یک استخر روباز، سالن ورزشی، سونا و پارکینگ رایگان میباشد. اتاقها و سوئیتهای مجلل هتل دارای اینترنت رایگان، بالکن خصوصی و میز کار هستند. همچنین در هر اتاق یک نشمین، تلویزیون ماهواری صفحه تخت و سرویس بهداشتی مدرن موجود می باشد. رستوارن هتل دارای بوفه صبحانه روزانه است که با مبلمان نارنجی و صندلیهای قرمز تزئین شده است.

هتل دراگون دبی کافه ای با صندلیهایی در فضای باز و دو رستوارن می باشد. خدمات روم سرویس نیز به میهمانان ارائه میشود. از تفریحات ورزشی هتل موناکوی دبی می توان به استخر روباز ، سالن بدن سازی ، سونا و ماساژ اشاره داشت که مقدمات مناسبی را برای شادی و نشاط مسافرین خود به ارمغان می آورد. هتل پاراگون دبی تنها ۴ کیلومتر با مرکز تجارت جهانی دبی در شیخ زائد فاصله دارد که امکان دسترسی سریع و آسان را به منطقه شیخ زائد فراهم می آورد.همچنین هتل تا فرودگاه بین المللی دبی ۳ کیلومتر فاصله دارد.

میدان ساعت منطقه دیره نیز تنها با ۵ دقیقه پیاده روی قابل دسترس می باشد. بوفه ی صبحانه روزانه و 24 ساعته در رستوران هتل موناکو دبی در دسترس است که با مبل های نارنجی رنگ و صندلی های قرمز رنگ مزین شده. 

مشخصات