هتل مونپیک بار دبی

MOEVENPICK BUR HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل مونپیک بار دبی

هتل مونپیک بار دبی در قلب دبی جای گرفته ، و تنها 10 دقیقه دورتر از فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد. این هتل پارکینگ رایگان در اختیار مسافران خود قرار می دهد. کارکنان این هتل که از بهترین هتلهای دبی است، بصورت ۲۴ ساعته آماده پذیرش مسافران هستند. در هتل آپارتمان مونپیک دبی امکاناتی نظیر فروشگاه هایی وجود دارد که کار را برای مسافران راحت تر می کند.

استخر در بام هتل قرار دارد که کسب آرامش بسیار عالی است. علاوه بر این هتل مونپیک داری استخر سرپوشیده نیز هست.و یکی از مدرن ترین ورزشگاه های دبی در این هتل در اختیار میهمانان قرار دارد. و میهمانان می توانند در این ایام نیز به تمرینات خود ادامه دهند. اتاق های هتل بسیار مدرن طراحی شده اند. رنگ های بسیار زیبا و متنوعی در طراحی اتاق های هتل بکاررفته اند. اینترنت رایگان در هتل وجود دارد. خدمات هتل بصورت ۲۴ ساعته در اختیار میهمانان قرار میگیرد.صبحانه را نیز میتوانید در اتاقتان صرف کنید.

رستوران هتل با غذاهای متنوع همیشه آماده پذیرایی از میهمانان است ، سرویسی نیز برای بردن میهمانان به فرودگاه وجود دارد. در هتل موون پیک دبی 7 رستوران و کافه وجود دارد، که غذاهای بین المللی، عربی و غذاهای هندی ارائه میدهد. برای کسانی که به دنبال سرگرمی هستند ، کلوپ شبانه پالس یک مکان محبوب در دبی است.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
سرگرمی های شبانه
صبحانه بوفه
صبحانه در اتاق
فروشگاه در هتل
لابی
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
یخچال با مینی بار شارژ شده
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
استخر سر پوشیده
سالن بدنسازی
رستوران
کافی شاپ