هتل مرکور گلد المینا روئد دبی

Mercure Gold Hotel Al Mina Road Dubai

معرفی و تصاویر

هتل مرکور گلد المینا روئد دبی یک هتل چهار ستاره لوکس در شهر دبی واقع در کشور امارات متحده عربی است. این هتل ۱۸۴ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به صندوق امانات، سالن اجتماعات، خود پرداز، اتاق سیگار ممنوع، نگهداری چمدان و سرویس اتاق اشاره کرد. سوئیت‌های هتل مرکور گلد با مبلمان چوبی و رنگ‌های زیبا تزیین شده‌اند.

هر کدام از اتاق‌ها دارای میز کار و تلویزیون هستند.مهمانان می‌توانند در بوفهٔ هتل هر روز صبح صبحانهٔ کامل خود را میل نمایند و با انرژی چند برابر روز خود را آغاز کنند. رستوران هتل مرکور گلد با داشتن انواع غذاهای محلی و بین المللی گزینه‌های متعددی را پیش روی مهمانان قرار خواهد داد. البته در نزدیک هتل نیز رستوران‌های زیادی قرار دارند.

هتل تا مسجد جامع جمیرا ۱.۴ کیلومتر، تا جمیرا پلازا ۲ کیلومتر، تا ایستگاه متروی مرکز تجارت جهانی ۲.۲ کیلومتر، تا مرکز خرید برج دوقلو ۴.۲ کیلومتر و تا فرودگاه بین‌المللی دبی ۸.۲ کیلومتر فاصله دارد. از استراحت کردن و شنا کردن در استخر روباز مجهز به سیستم کنترل دما بر روی پشت بام لذت ببرید. میهمانان می توانند پس از یک روز گشت و گزار در شهر زیبای دبی از خدمات هتل استفاده کنند ولذت ببرند. 

مشخصات

فاصله تا ...

  • مسجد جامع جمیرا ۱٫۴کیلومتر
  • جمیرا پلازا ۲کیلومتر
  • ایستگاه متروی مرکز تجارت جهانی ۲٫۲کیلومتر
  • مرکز خرید برج دوقلو ۴٫۲کیلومتر
  • فرودگاه بین‌المللی دبی ۸٫۲کیلومتر

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آرایشگاه مردانه
خودپرداز
سالن کنفرانس
صندوق امانات
تهویه مطبوع
استخر روباز
رستوران