هتل مارین بیچ ریزورت اند اسپا دبی

Dubai Marine Beach Resort & Spa

معرفی و تصاویر

هتل مارین بیچ ریزورت اند اسپا دبی دبی واقع در جاده ی جمیرا بیچ، پیاده دو دقیقه تا ساحل فاصله دارد. دبی مارین بیچ ریزورت اند اسپا مجهز به سه استخر شنا، 14 سالن غذا خوری و سرگرمی و همچنین ارائه دهنده مرکز آبگرم وسیع و طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی می باشد. اتاق های وسیع هتل دبی‌ مارین بیچ با طراحی زیبا و تخت خواب های مجلل موجود می باشند.

اتاق ها مجهز به تلویزیون های صفحه تخت، مینی بار ، لوازم تهیه ی چای / قهوه و حمام زیبا و مجلل مجهز به حوله و سشوار می باشند. برخی از سوییت ها دارای حمام آبگرم و یا وان آب گرم می باشند. مهمانان می توانند از طیف گسترده ی غذایی از جمله بین المللی، لبنانی، ایتالیایی و آسیایی لذت ببرند. این هتل تا برج خلیفه با ماشین 10 دقیقه فاصله دارد و فاصله آن تا فرودگاه بین المللی دبی 12 کیلومتر می باشد. پارک آبی وایلد وندی و مرکز خرید امارات نیز 25 دقیقه تا این هتل فاصله دارند.

جمیرا برای افرادی که به ساحل و آفتاب گرفتن کنار دریا علاقه مند هستند گزینه مناسبی می باشد. مهمان ها می توانند در آبگرم و مرکز سلامتی که ارائه دهنده حمام مراکشی، ماساژ و درمان های خاص بدن و صورت می باشد، لذت ببرند. سرگرمی برای مهمانان جوان تر نیز در دسترس می باشد. این هتل با اتومبیل ده دقیقه تا برج خلیفه و 12 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی دبی، فاصله دارد. رسیدن به پارک آبی وایلد وادی و مرکز خرید امارات با ماشین 25 دقیقه طول می کشد.

مشخصات