هتل مارکوپولو دبی

Marco Polo Hotel

معرفی و تصاویر

هتل مارکوپولو دبی یکی از هتلهای چهار ستاره معروف دبی در مرکز شهر تاریخی دیره قرار گرفته و به راحتی به آبنمای دبی، بازار طلا و سیتی سنتر دیره و فرودگاه بین المللی دبی دسترسی دارد. هتل با قرار گرفتن در مجاورت ایستگاه متروی میدان وحدت، دسترسی مسافرین تور دبی را به اقصی نقاط شهر آسان ساخته می باشد.

امکانات هتل مارکوپولو دبی

امکانات و خدمات هتل شامل: هتل دارای 126 اتاق مرتب و آراسته بوده که از تختخواب کینگ سایز و یا تختخواب معمولی برخوردار میباشد. اتاقها به اسباب اثاثیه مدرن از قبیل تلویزیون LCD، گیرنده ماهواره و اینترنت پر سرعت مجهز میباشند. استخر روباز، استخر مجزای کودکان، سالن بدنسازی و اتوبوس رایگان جهت انتقال گردشگران تور دبی به یکی از سواحل عمومی دبی از دیگر امکانات تفریحی هتل به شمار میروند.

رستوران های هتل شامل: رستورانهای متعددی در هتل موجود میباشند که از آن میتوان به رستوران ممتاز هندی، عربی، چینی و مخلوط آمریکایی مکزیکی اشاره داشت. تریای انگلیسی، نمایشات زنده و نانوایی شبانه روزی نیز در اختیار علاقه مندان قرار گرفته می باشد. فرودگاه بین المللی دبی 5 کیلومتر تا هتل فاصله دارد و برای راحتی حال مسافران تور دبی ترانسفر فرودگاهی در نظر گرفته شده است. هتل تا بازار طلا، مرکز تجارت جهانی، مرکز کنگره، مراکز کنوانسیون، میدان برج ساعت، موزه‌ی دبی و باشگاه گلف و قایقرانی دبی کریک حدود هفت کیلومتر فاصله دارد.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
تهویه مطبوع
استخر روباز
سالن بدنسازی
رستوران
ماهواره