هتل مدینه جمیرا دبی

Madinat Jumeirah

معرفی و تصاویر

هتل مدینه جمیرا دبی یکی از با شکوه ترین و رویایی ترین  هتل های 5 ستاره دبی است  که درمنطقه مدینه الجمیرا در نزدیکی برج العرب درزمینی به مساحت چهل هکتار مدینه الجمیرا در سال 2003 بنا شده و تمام امکانات و وسایل یک اقامت اشرافی را در کاخی مجلل برای مسافران خود فراهم می سازد. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی دب 25 دقیقه است. برج العرب و پارک آبی وایلد وادی در همسایگی هتل مدینه جمیرا قرار دارد و به فاصله 10 دقیقه می توانید به نزدیکترین مرکز خرید برسید.

خرید آنلاین تور دبی لحظه آخری و ارزان در ایلیا گشت !

اتاق های هتل مدینه جمیرا دبی شامل انواع اتاق های استاندارد با چشم انداز های رو به دریا و خلیج ,اتاق های دلوکس و سوئیت های مجلل سوئیت رویال و سوئیت های رو به خلیج فارس با چشم اندازهای زیبا به دبی و مدینه الجمیرا خیره کننده می باشد که متراژ آن ها بسیار متنوع است بالکن اختصاصی، جدید ترین دکوراسیون و تجهیزات اقامتی، دکورهای سنتی عربی، اسلامی و  عثمانی، تخت های کینگ سایز و فضای بزرگ اتاق ها و چشم انداز بی نظیر اتاق هایهتل مدینه جمیرا دبی، اقامتی شاهانه را در قصری بی همتا برای میهمانان خود فراهم کرده است.

نام هتل مدینه جمیرا دبی برگرفته از نام پری زیبای افسانه های عرب است و درطراحی آن از کاخ های سلاطین کهن عرب و مصر باستان الهام گرفته شده است باغ بهشتی مینا سلام، فضای سنتی و تاریخی آن و تمام امکانات و وسایل لوکس و منحصر به فرد هتل یک اقامت اشرافی را در کاخی مجلل فراهم ساخته.

جهت خرید تور دبی لحظه آخری با مشاوران ما در ایلیا گشت در ارتباط باشید.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون