هتل لوتوس گرند دبی

Lotus Grand Hotel Dubai

معرفی و تصاویر

هتل لوتوس گرند دبی یکی از هتل های چهار ستاره امارات می باشد. صبحانه و ناهار بوفه روزانه در کافی شاپ هتل ارائه می شود. همچنین یک کافه رستوران ۲۴ ساعته وجود دارد که هر زمان مهمانان می توانند از میان وعده های غذایی و وعده های غذایی سالم استفاده کنند. فرودگاه بین المللی دبی ۵ کیلومتر با هتل لوتوس گرند دبی Dubai Lotus Grand Hotel فاصله دارد و خدمات حمل و نقل فرودگاه براساس درخواست با هزینه اضافی در دسترس است.

امکانات هتل لوتوس گرند دبی

این هتل در منطقه ای واقع شده است که برای خرید مارک های محبوب ومعروف تجاری عالی است. این هتل ۴ ستاره دارای خدمات و امکاناتی از قبیل امکانات برگزاری مهمانی، رویدادها و جلسات با دارا بودن فضای کنفرانس و اتاق جلسات، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل و رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی به همراه امکان استفاده از پارکینگ خیابانی و امن مسیر می باشد.

مهمانداران و خدمتکاران این هتل آماده ارائه خدمات به مسافران هستند. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های عربی، فارسی، انگلیسی، هندی، روسی، فیلیپینی و اردو صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید بعد از ساعت ۱۲:۰۰ تا قبل از ساعت ۱۲:۳۰ اقدام کنید.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
سالن کنفرانس
صبحانه بوفه
رستوران
کافی شاپ