هتل لمردین دبی

Le Meridien Dubai hotel Dubai

معرفی و تصاویر

هتل لمردین دبی با سه چهارم مایل ساحل، در جمیرا قرار دارد. این اقامتگاه پنج ستاره ی لوکس، چند استخر شنا در میان باغ های با شکوه و پنج مرکز غذاخوری و سرگرمی دارد. اتاق های تفرجگاه ساحلی و هتل لمردین مینا سیاحی، که طبق شیک ترین مد روز طراحی شده اند، دارای تهویه ی هوا هستند. هر اتاق وایفای رایگان، تلویزیون تخت و گاوصندوق دارد.

امکانات هتل لمردین دبی

همه ی اتاق ها نمای وسیعی به زمین گلف و یا افق شهر دبی دارند. تاسیسات رفاهی در مینا سیاهی شامل مرکز ورزش های آبی و باشگاه ورزشی کلوپ مینا می باشد. مهمانان کم سن و سال می توانند از فعالیت های برنامه ریزی شده ی پنگوئن کلاب، بازی های ساحلی و دو استخر کودکان مجزا لذت ببرند. مرکز اسپا و ماساژ این هتل بیش از 50 ماساژ مختلف برای صورت و بدن ارائه می دهد.

این هتل همچنین دارای زمین تنیس ، باشگاه ورزشی مجهز و استودیوی ایروبیک همراه با مربی های بدنسازی حرفه ای می باشد. این هتل همچنین سونا، جکوزی، استخر روباز نیز دارد و خدمات ماساژ با هزینه جداگانه ارائه می گردد. رستوران های هتل غذاهای مختلفی را برای سلیقه های گوناگون سرو می کند. میهمانان می توانند توانایی آشپزی خود را نیز در این هتل امتحان کنند.

هتل لمردین مینا سیاحی با آمیختن فرهنگ مدرن و میراث اروپایی، به داشتن فضای سرزنده و حس و حال جوانی مشهور شده . با وجود باغ های فراخ و نمای ساحلی، سوییت های استخر دار و دیگر امکانات تفریحی، ترک کردن این اقامتگاه برای شما دشوار خواهد بود.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع