هتل لندمارک ریکا دبی

Landmark Riqqa Hotel

معرفی و تصاویر

هتل لندمارک ریکا دبی درجه یک در سال ۲۰۰۹ بنا شده. امکانات رفاهی مدرنی در اختیار مهمانان قرار می‏دهدکه از جمله آنها: کافه، سرو غذا در اتاق، نگهبانی، پذیرش ۲۴ ساعته می باشد. جدا از این، هتل دارای صرافی، رختکن، آسانسورو رستوران می باشد. تاجران و مهمانان کاری هم می‌توانند از امکانات سالن کنفرانس هتل استفاده کنند.

برای راحتی بیشتر مهمانان اینترنت بیسیم و خدمات خشک‏شویی نیز در نظر گرفته شده. اتاق های این هتل دکوراسیونی مدرن و ترکیب رنگی روشن دارند و دارای یک محوطه جدا برای نشستن مجهز به مبلمان و یک تلویزیون صفحه تخت 32 اینچ کابلی می باشند. حمام اختصاصی اتاق ها دارای تجهیزات بهداشتی لوکس هستند.

هتل در مرکز خیابان الرقه (Rigga) کنار اولین مرکز خرید دبی، الغریر (Al Ghurair Center)، واقع شده. حدود ۵ کیلومتر (۱۰ دقیقه) تا فرودگاه بین‌المللی دبی فاصله است. این هتل همچنین یک کافی شاپ 24 ساعته دارد که در هر ساعت روز می توانید در آن اسنک یا چای و قهوه بخورید. هتل لندمارک ریکا کمتر از 5 دقیقه تا ایستگاه مترو فاصله دارد. همچنین تا فروشگاه ریف فقط 2 دقیقه پیاده فاصله دارد.

هتل اتاق‏هایی شیک و مدرن دارد و باسلیقه چیده شده‌اند و امکانات متنوعی را در اختیار مهمانان قرار می‏دهند که عبارتند از خط مستقیم تلفن بین‌المللی، سیستم تهویه‌ی مطبوع مجزا، تلویزیون با برنامه‏ های ماهواره، حمام اختصاصی هر اتاق دارای دوش، وان و سشوار است. اینترنت و گاوصندوق هم از دیگر امکانات اتاق‏ها هستند.

مشخصات

فاصله تا ...

  • فرودگاه بین‌المللی دبی ۵کیلومتر

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
صرافی
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
صندوق امانات
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
رستوران
کافی شاپ
ماهواره