هتل جمیرا زعبیل سرای دبی

Jumeirah Zabeel Saray

معرفی و تصاویر

هتل جمیرا زعبیل سرای دبی با دیدی عالی به خلیج فارس که در قسمت غربی پالم جمیرا معروف قرار دارد، دارای اتاق های لوکس با بالکن های اختصاصی، 10 رستوران، استخر روباز و بار میباشد. اتاق های با تم عثمانی هتل جمیرا زعبیل سرای، دارای کف پارکت و سقف بلند، تلویزیون به همراه ماهواره و حمام اختصاصی با وان مرمری و محصولات آرایشی و بهداشتی لوکس میباشد.

اتاق های این هتل به سبک عثمانی طراحی و دکور شده اند ، کف اتاق ها پارکت می باشد. این اتاق ها دارای تلویزیون و ماهواره ، حمام اختصاصی دارای وان و محصولات لوکس بهداشتی از جمله شامپو می باشند. در هتل جمیرا زنبیل سرای 10 رستوران وجود دارد که انواع غذاهای ترکی ، ایتالیایی و سایر غذاهای بین المللی در آنها سرو می شود. پالم جمیرا برای افرادی که به ساحل و آفتاب گرفتن و ریلکس کردن علاقه مند هستند گزینه مناسبی می باشد. مجتمع تجاری امارات مال با خودرو 25 دقیقه از هتل زعبیل سرای فاصله دارد.

دبی مارینا، با کیوسک ها و تفرجگاهش، 20 دقیقه از اینجا فاصله دارد. وای فای و پارکینگ رایگان هم موجود می باشد. جزایر نخلی جمیرا مکان مناسبی برای مسافرین علاقمند به استراحت، ساحل و خرید برند های لوکس می باشد.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
رستوران
کافی شاپ
ماهواره