هتل ایبیس البرشا دبی

IBIS AL BARSHA HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل ایبیس البرشا دبی | IBIS AL BARSHA HOTEL

هتل ایبیس البرشا دبی یکی از هتل‌های ۳ ستاره دبی است که به علت موقعیت بسیار مناسبش گردشگران زیادی را جذب خود کرده است. منطقه البرشا که هتل در آن قرار گرفته است، منطقه ای نسبتا جدید است که در غرب دبی قرار دارد و با ساخت مرکز خرید امارات مال در سال 2005 در این منطقه، بیشتر شناخته شد.

علاوه بر این، هتل امکانات تفریحی نظیر بیلیارد و نایت کلاب را برای میهمانانش درنظر گرفته است تا سفر شاد‌تری را داشته باشند.  هریک از اتاق‌ها دارای تهویه هوا، تلویزیون، حمام، میز کار و سایر امکانات مورد نیاز برای آرامش بیشتر مسافران هستند. 

فاصله مراکز مهم تا هتل ایبیس البرشا دبی

بیمارستان الزهرا دبی در فاصله‌ای کمتر از 500 متر نسبت به هتل قرار گرفته است. ایستگاه مترو شرف Sharaf DG Metro Station نیز در فاصله چند دقیقه‌ای این هتل قرار دارد. فرودگاه بین المللی دبی و منطقه آزاد جبل علی تا هتل ایبیس البرشا 25 کیلومتر فاصله دارد.  فاصله هتل تا مرکز خرید امارات نیز 2 کیلومتر است. ترانسفر فرودگاهی در صورت درخواست میهمانان و پرداخت هزینه مجزا امکان پذیر است. خدمات 24 ساعته رزرواسیون، پارکینگ رایگان، اینترنت وایرلس، خشکشویی و اتوکشی و فضا برای ملاقات‌های کاری از دیگر خدمات و امکانات هتل ایبیس البرشا محسوب می‌شوند.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
سرگرمی های شبانه
صبحانه بوفه
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
یخچال با مینی بار شارژ شده
مسواک، خمیر دندان و صابون
رستوران