هتل هوس بوتیک دبی

Dubai Hues Boutique Hotel

معرفی و تصاویر

هتل هوس بوتیک دبی واقع در شهر دبی، در ۴۰۰ متری مرکز خرید برج های دو قلو، دارای رستوران، بار، و وای فای رایگان در سر تا سر این ملک است. این هتل ۱۵ دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.همچنین ایستگاه متروی ابوبکر الصدیق چند قدم و تنها ۲ دقیقه با این هتل فاصله دارد.  اتاق این هتل مجهز به سیستم تهویه هوا و تلویزیون صفحه تخت و حمام خصوصی می باشد. برای راحتی شما در هر اتاق دمپایی و حوله هیکلی وجود دارد.همچنین دارای لوازم بهداشتی بسیار زیبا و لوکس است.

در این مجتمع، شما آرایشگر خواهید یافت.خدمات ماساژ هم به درخواست میهمان انجام می شود. مسجد جامع در فاصله ی ۹۰۰ متری هتل بست وسترن پلاس و بازار نساجی در فاصله ی ۱ کیلومتری این هتل واقع شده اند. از این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی ۶ کیلومتر راه است. این منطقه نیز برای خرید با وجود برند های محبوب در نزدیکی آن مثل اپل، عالی است. میهمانان می تواند در باشگاه بدنسازی هتل به ورزش بپردازند و یا از امکانات دیگر مانند استهر سر پوشیده و سونای بخار آن استفاده کنند و این می تواند بسیار جذاب باشد.

هتل هوس بوتیک دبی همچنین رتبه بهترین ارزش را در دبی از آن خود کرده است. مهمانان این هتل در مقایسه با دیگر مکان های این شهر در ازای پول پرداختی شادی بیشتری بدست می آورند.هتل هوس بوتیک دبی برای افرادی که به تجارت,اماکن دیدنی و خرید لباس علاقه دارند مناسب می باشد. 

مشخصات