هتل هیلتون گاردن این دبی المرقبات

HILTON GARDEN INN DUBAI HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل هیلتون گاردن این دبی المرقبات 

هتل هیلتون گاردن این دبی المرقبات در منطقه دیره Deira دوبی قرار گرفته. فاصله هتل از مرکز خرید الغریر Al Ghurair Centre 1.3 کیلومتر است. همچنین مرکز خرید برج‌های دوقلو Twin Towers 2.1 کیلومتر با هتل هیلتون گاردن فاصله دارد. درصورت تمایل به بازدید از مرکز خرید البستان Al Bustan Centre نیز باید 4 کیلومتر را طی کنید.

فرودگاه بین المللی دبی Dubai International Airport نیز با طی مسافت 3 کیلومتر از هتل هیلتون گاردن در دسترس شما خواهد بود. همچنین هتل هیلتون گاردن این المرقبات دبی دارای یک بار ، و یک رستوران می باشد. از هتل هیلتون گاردن این المرقبات دبی، مهمانان می توانند به آسانی به همه نقاط توریستی و تفریحی این شهر پر جنب و جوش دسترسی داشته باشند.

182 اتاق هتل هیلتون گاردن این دبی المرقبات از ویژگی های حوله ، دمپایی، آینه ، تلفن، حمام ، دسترسی به اینترنت، بیسیم برخوردار می باشد. کارکنان هتل هیلتون گاردن دبی به زبان های عربی، انگلیسی، اسپانیایی و فرانسه مکالمه میکنند. برج های دوقلو مرکز خرید 2.1 کیلومتر تا هتل هیلتون گاردن این المرقبات دبی راه دارد . نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه بین المللی دبی می باش، که 3 کیلومتر از هتل هیلتون فاصله دارد .

درصورتی که خودتان ماشین داشته باشید می‌توانید از پارکینگ رایگان هتل استفاده کنید، در غیر اینصورت هتل سرویس رفت و برگشت رایگان به ساحل هم دارد که می‌توانید ساعات حرکت را از رزرواسیون بپرسید. سایر امکانات هتل شامل تراسی زیبا در بام آن، خدمات 24 ساعته اتاق‌ها و یک فضای مخصوص برای برگزاری رویدادهای تجاری می‌باشد.

مشخصات