هتل هبتور گرند دبی

Dubai Habtoor Grand Resort

معرفی و تصاویر

هتل هبتور گرند دبی واقع در منطقه ی جمیرا بیچ و همجوار دبی مارینا می باشد. این هتل 5 ستاره مجهز به سه استخر شامل استخر کودکان با سرسره آبی، سالن غذاخوری داخلی و یا فضای باز و همچنین یک باشگاه تناسب اندام می باشد. اتاق ها و سوییت های وسیع هتل هبتور گرند دبی مشرف به دریا و یا باغ های زیبا می باشند، همچنین مجهز به تلویزیون های صفحه تخت با شبکه های متعدد نیز هستند.

ویژگی های هتل هبتور گرند دبی

هتل هبتور گرند بیچ ریزورت دارای 16 کافه و رستوران ارائه دهنده انواع غذا های دور دنیا ار جمله لبنانی، انگلیسی، ایتالیایی، تایلندی و تاپاس و گریل می باشند. مهمان ها می توانند از 30 نوع متفاوت ماساژ صورت و بدن در آبگرم الیکسیر لذت ببرند. این هتل همچنین دارای 4 زمین تنیس، 2 زمین اسکواش، 2 زمین راکت و باشگاه کودکان می باشد. پارکینگ هتل رایگان می باشد. منطقه ساحلی جمیراه برای افرادی که به ساحل و ریلکس کردن کنار دریا همچنین شبگردی علاقه مند هستند انتخاب مناسبی می باشد.

زیبایی بی نظیری در هبتور گرند ریزورت، در انتظار شماست. این هتل 5 ستاره در ساحل افسانه ای جمیرا و نزدیک دبی مارینا واقع شده است. برخی از پر جاذبه ترین مناطق دبی دقیقا در مجاورت درب ورودی قرار گرفته اند. اتاق ها و سوییت های هتل با طراحی ساده ای از جمله رخت خواب لوکس، تلویزیون های بزرگ صفحه تخت، باغ های باور نکردنی و منظره زیبای سواحل دبی، امکانات آن را به رخ می کشند. بسیاری از اتاق ها دارای بالکن های اختصاصی هستند.

همچنین می توانید از مرکز آبگرم و یا تمرین در مرکز تناسب اندام، لذت ببرید. آرامش را در یکی از سه استخر ما که شامل استخر کودکان همراه با سرسره آبی می باشند، تجربه کنید. 16 رستوران موجود در هتل با کیفیت بسیار بالا مورد پسند همگان واقع می شود. هتل هبتور گرند ریزورت همچنین ارائه دهنده سالن های داخلی و خارجی وسیع مناسب برای برگزاری مراسم های مختلف می باشد.

مشخصات