هتل گلف استار دبی

Gulf Star Hotel hotel Dubai

معرفی و تصاویر

هتل گلف استار دبی یک هتل بسیار شیک و ساده به همراه اینترنت و پارکینگ رایگان در منطقه دیره، هتل گلف استار دبی میباشد. که در اوج سادگی خدمات خوبی به میهمانان خود ارائه میدهد.

کارکنان این هتل به زبان های فیلیپینی، هندی، انگلیسی و عربی مسلط هستند و به خوبی به شما سرویس 24 ساعته ارائه میکنند. میتوانید درخواست مواد غذایی کرده و یا از منشی تور دبی برای سفر خود کمک بگیرید. خیلی از توریست ها و تاجران این هتل را به علت سادگی و راحت بودن آن برای اقامت خود انتخاب میکنند. این هتل چند نوع اتاق برای ارائه به شما دارد مثل اتاق های خانواده و اتاق های بدون سیگار و… که هر کدام از آنها تهویه هوای مناسب داشته و عایق صدا هستند.

هر اتاق یک نشیمن نسبتا بزرگ به همراه یخچال کامل و بزرگ، تلویزیون، تخت، حمّام و دستشویی اختصاصی دارد. و از ویژگی های خوب اتاق ها، منظره ی بسیار زیبایی که از پنجره اتاق ها میبینید میتوان اشاره کرد. این هتل فاصله دو کیلومتری با موزه دبی و شش کیلومتری با مرکز تجارت جهانی دارد. فرودگاه بین المللی نیز پنج کیلومتر با هتل فاصله دارد. امکاناتی نظیر تهویه مطبوع، حمام خصوصی و تلویزیون در تمامی اتاق‌های این هتل وجود دارد. پذیرش در این هتل بصورت ۲۴ ساعته انجام می‌‌شود. در محل هتل یک رستوران هم وجود دارد که انواع مختلفی از غذاها را سرو می‌کند.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
آلارم بیدار باش
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع