هتل گرند میلنیوم دبی

Grand Millennium Dubai hotel

معرفی و تصاویر

هتل گرند میلنیوم دبی در جاده شیخ زائد واقع شده و ارائه کننده ی اینترنت رایگان در اتاق های بزرگ و سایر مناطق هتل می باشد و سالانه میزبان گردشگران تور دبی زیادی از سراسر جهان است.

خدمات و ویژگی های هتل گرند میلنیوم دبی

اتاق ها در هتل گرند میلنیوم دبی دارای مبلمان مدرن می باشند. هر اتاق مجهز به حوله و دمپایی برای حمام، تلویزیون صفحه تخت و پخش کننده dvdمی باشد. هتل گرند میلینیوم دبی دارای طیف گسترده ای از رستوران و کافه می باشد. رستوران آسیایی در طبقه ی هجدهم واقع شده است و دارای ایستگاه آشپزی زنده و چشم اندازی از خلیج فارس و ساحل جمیرا می باشد.

کافه کنار استخر میان وعده های سبک و نوشیدنی های متنوع سرو می کند. هتل گرند میلینیوم دبی در فاصله 10 دقیقه ای (با ماشین) از مرکز خرید امارات و دبی مارینا قرار دارد. دبی مدیا سیتی و اینترنت سیتی نیز در 2 کیلومتری از هتل واقع شده اند. از هتل تا فرودگاه بین المللی دبی با ماشین 25 دقیقه فاصله دارد. .این هتل امکاناتی را از قبیل استخر بام مشرف به مناظر تماشایی شهر و پارکینگ رایگان و اختصاصی ارائه میدهد.اتاقها از لوازم مدرن نظیر نمایشگر DVD و تلویزیون LCD وهمچنین حوله حمام و دمپایی برخوردار می باشند. همچنین دارای یک استخر شنای روی بام با چشم اندازی پانورامیک از شهر و پارکینگ رایگان در محل می باشد.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع