هتل گلدن اسکور دبی

GOLDEN SQUARE HOTEL DUBAI

معرفی و تصاویر

هتل گلدن اسکور دبی در مرکز شهر قرار گرفته. این هتل آپارتمان یک رستوران دارد که میهمانان می توانند از آن برای ناهار و شام استفاده کنند. جهت اطلاع از دیگر امکانات هتل با ایلیا گشت همراه باشید.

امکانات هتل گلدن اسکور دبی 

امکانات تفریحی هتل گلدن اسکور دبی شامل استخر روباز ، مرکز ورزشی بزرگ و سونا می باشد. خدماتی نظیر خشکشویی ، کرایه ماشین و راهنمایی تور دبی به درخواست میهمانان انجام می گیرد. هتل آپارتمان های گلدن اسکوئر در دیره نزدیک به میدان ناصر قرار دارد.

این هتل تا گلدن سوک و دبی کریک فاصله خیلی کمی دارد ، فرودگاه بین المللی دبی 5 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. در صورت درخواست امکان ترنسفر به فرودگاه و از فرودگاه به هتل نیز از طریق این هتل امکان پذیر می باشد. اما امکانات هتل به این جا محدود نشده و شامل فضایی روح بخش و لوکس است که از طراحی خاص در کنار بهترین کارکنان، با کامل ترین سرویس ها بهره برده و دارای محیطی پاکیزه می باشد.

صبحانه در هتل گلدن اسکوئر به صورت بوفه سرو شده و رستوران هتل نیز با غذاهای محلی، بین المللی، دریایی و استیک، میزبان میهمانان برای صرف ناهار و شام می باشد. در کنار استخر پشت بام ، کافه و محلی مخصوص برای حمام آفتاب نیز در نظر گرفته شده است.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
ترانسفر فرودگاهی
حمل چمدان به اتاق و بالعکس
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
لابی
تهویه مطبوع
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
استخر روباز
رستوران
کافی شاپ
تراس