هتل گلدن سندز دبی

Dubai Golden Sands 5 Hotel Apartments

معرفی و تصاویر

هتل گلدن سندز دبی در منطقه ی Bur Dubai میباشد که فقط 5 کیلومتر از مرکز تجارت جهانی دبی و 15 دقیقه پیاده از مرکز خرید Burjuman و ایستگاه مترو ADCB فاصله دارد و دارای استخر فضای باز و اینترنت رایگان است. هتل گلدن در کنار ایستگاه متروی الفهیدی قرار دارد و ایستگاه مترو برجمان در نزدیکی هتل واقع شده و برای عزیزانی که هدفشان بازدید از جاذبه های گردشگری دبی است گزینه بسیار مناسبی است.

هتل گلدن سندز دارای 616 اتاق است و انواع آن عبارتند از هتل آپارتمان به استودیو، استودیوهای دوخوابه، آپارتمان‌های دو خوابه و سه خوابه‌. تمامی اتاق های این هتل شامل آشپزخانه هستند و هر واحد از آن ظروف غذاخوری و سرویس قاشق و چنگال، لوازم آشپزی، ماشین لباسشویی، خشک‌‏کن، یخچال و اتو و میز اتو دارد. کارکنان پذیرش، شبانه روز پاسخگوی مسافرین می باشند.

خدمات سرو غذا در اتاق نیز، در ۲۴ ساعت شبانه ‏‌روز در اختیار مهمانان است هم چنین کافی شاپ هتل ۲۴ ساعته باز از مهمانان خود پذیرایی می کند. البته سرو غذا به صورت بوفه برای صبحانه، ناهار و شام است. از سرگرمی ها و تفریحات لذت بخش  هتل استخر آب گرم روباز و سرپوشیده با بوفه‌ کنار استخر و صندلی‌های حمام آفتاب، سونا، سالن بدنسازی، پینگ پنگ، زمین اسکواش و میز تنیس است. 

مشخصات