هتل امیریتس کنکرد و آپارتمنتس دبی

Emirates Concorde Hotel and Dubai Apartments

معرفی و تصاویر

هتل امیریتس کنکرد و آپارتمنتس دبی در قلب دبی، در منطقه دیرا و خیابان المکتوم قرار گرفته و فقط 7 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد. همچنین دارای دسترسی بسیار آسانی به جاذبه های گردشگری مانند خور (یک پیش آمدگی رودخانه شکل از خلیج فارس در دبی)، بازار طلا و بازار ادویه است.

این هتل دارای یک برج اداری با دفاتر 45 تا 60 متر مربعی و فروشگاه های 75 تا 370 متر مربعی و کلینیک دندانپزشکی می باشد. از این رو انتخاب بسیار مناسبی برای اقامت در سفرهای کاری و تفریحی است. با اقامت در اتاق ها و آپارتمان های این هتل و بهره مندی از خدمات میهمان نوازی و چشم انداز فوق العاده به خور دبی سفر خود را در دبی به تجربه ای فراموش نشدنی تبدیل کنید.

 هتل کنکورد دارای امکاناتی مانند پارکینگ رایگان و بدون نیاز به رزو کردن، اینترنت بی سیم رایگان در تمامی قسمت های هتل، اتاق جلسات و خدمات آن از جمله دستگاه فتوکپی و فکس می باشد. همچنین سرویس شاتل نیز در دسترس می باشد. اتاق ساعت ۲ بعد از ظهر به شما تحویل داده خواهد و برای پس تحویل دادن آن از ساعت ۱۲ تا ۱۲:۳۰ فرصت خواهید داشت. البته در صورت فاصله زیاد با پروازتان می توانید وسایل خود را در انبار چمدان قرار دهید. کارمندان هتل به زبان های ویتنامی، فیلیپینی، روسی، اندونزیایی، هندی، فرانسوی، فارسی، انگلیسی و عربی صحبت می کنند. 

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

استقبال فرودگاه
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع