هتل دیوکس دبی

Dukes The Palm

معرفی و تصاویر

هتل دیوکس دبی سبکی از میهمان نوازی انگلیسی را در امارات به تصویر میکشد. این هتل که به تازگی افتتاح شده در پالم جمیرا واقع شده است و دارای ساحل اختصاصی می باشد و یکی از زیباترین چشم اندازها را برای میهمانان به نمایش می گذارد. فاصله آن از فرودگاه بین المللی دبی (DXB) و فرودگاه بین المللی المکتوم ( DWC ) 30 دقیقه می باشد. خدمات ترانسفر فرودگاهی ارائه میشود.

این هتل که دارای 64 سوییت و 227 آپارتمان است سبک و طراحی داخلی بسیار لوکسی دارد. یکی از طبقات هتل مختص بانوان در نظر گرفته شده است. تمامی اتاق های هتل با امکانات تلویزیون ، ماهواره ، چایساز ، یک کمد بزرگ برای لباس ها و صندوق امانات ،حوله ، دمپایی و لوازم بهداشتی در حمام تجهیز شده اند. برخی اتاق ها چشم اندازی دیدنی رو به خلیج فارس دارند و اتاق های دیگر به سمت آسمان خراش های دبی قرار گرفته اند.

استخر این هتل یکی از زیباترین چشم اندازها را برای میهمانان به نمایش می گذارد و آنها می توانند ساعتها از گذراندن اوقات خود در کنار این استخر و تماشای آسمان خراش های کوتاه و بلند شهر دبی ، لذت ببرند. میهمانان هتل می توانند از ساحل اختصاصی ، رودخانه کنار هتل و استخر روباز هتل لذت ببرند همچنین میتوانند از خدمات اسپا و باشگاه ورزشی در طبقه 14 و با نمایی زیبا استفاده کنند. یک سالن زیبایی نیز در هتل مشغول ارائه خدمات است. زمین بازی کودکان و کلوب کودکان ،خدمات نگهداری از کودک ، خشکشویی و اتوکشی ، اتاق کنفرانس از دیگر امکانات هتل است. هتل دیوکس دبی چندین گزینه غذاخوری دارد که انواع و اقسام غذاهای بین المللی و محلی را ارائه میدهند.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آرایشگاه زنانه
آرایشگاه مردانه
آسانسور
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
سالن بدنسازی
مرکز اسپا و سلامتی
ماهواره