هتل دیزرت رز آپارتمنت دبی

DESERT ROSE HOTEL APARTMENTS

معرفی و تصاویر

هتل دیزرت رز آپارتمنت دبی

 هتل دیزرت رز آپارتمنت دبی یک هتل آپارتمان در دبی در کشور امارات است که از موزه دبی ۱.۵ و از مرکز تجاری برجمان دبی ۱.۷ کیلومتر فاصله دارد. با فقط 15 دقیقه پیاده روی از دبی کریک، این هتل در بر دبی قرار گرفته و استخر بالای پشت بام و فضای وسیع کنار استخر فراهم می کند.

هتل دیزرت رز آپارتمنتس دبی اتاق های با تهویه مطبوع و بالکن های اختصاصی و آشپزخانه های کامل ارائه می نماید. رستوران این هتل غذاهای بین المللی، لبنانی و هندی سرو می کند. میهمانان همچنین می توانند از سرویس اتاق بهره مند شوند یا یکی از بهترین رستوران های اطراف هتل را برای صرف غذا انتخاب کنند. گزینه های استراحت هم شامل باشگاه سلامت با سونا و جکوزی می شود.

منشی بخش سفر هتل می تواند برای شما شتر سواری، گشت آبی، سافاری صحرایی و سایر چیز ها را هماهنگ نماید. همه استودیو ها و سوئیت های هتل تخت خواب های مجلّل و مخملی با تلویزیون ماهواره ای دارند. اتاق ها با لباسشویی اختصاصی تکمیل شده است و آشپزخانه ها شامل مایکروفر، یخچال و اجاق برقی می باشد. دزرت رُز 10 دقیقه پیاده از مرکز خرید برجمان فاصله دارد. فرودگاه بین المللی دبی هم در 6.8 کیلومتر واقع شده است.بر دبی مکان مناسبی برای مسافرین علاقمند به صحرا، گردش و تجارت می باشد.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

آسانسور
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
سالن بدنسازی
سونا
رستوران