هتل داماک می زون کور جردن دبی

DAMAC Maison Cour Jardin

معرفی و تصاویر

هتل داماک می زون کور جردن دبی در قلب بیزینیس بِی واقع شده و آپارتمان های لوکس با دکوراسیون عربی و دید پانورامیک از مرکز شهر دبی ارائه می کند. تنها 5 دقیقه رانندگی شما را به ایستگاه مترو بیزینس بِی میرساند. همچنین خیابان Bay با مغازه ها و رستوران های متعددش در محدوده پیاده روی هتل قرار دارد.

کور جاردین اینترنت وای فای بسیار پرسرعت درهمه جای هتل، یک استخر روباز و مرکز فیتنس فوق العاده در اختیار شما قرار داده است. تمام امکانات اقامتی بسیار دلباز و بزرگ هستند. اتاق نشیمن به تلویزیون تخت و ماهواره مجهّز شده، میز کار و یک آشپزخانه کوچک ولی مجهّز به ماشین لباسشویی و ظرفشویی نیز در اتاق ها موجود می باشد. حمّام بزرگی نیز با دو سینک، یک دوش و وان که با میز توالت Elemis تکمیل شده، در اختیارتان است. میهمانان می توانند از باغ عمودی، سونا و اتاق بخار و جکوزی گیاهی به همراه کودکانشان استفاده و لذّت ببرند.

برای کودکان، باشگاه کودک و زمین بازی و استخر مخصوص در نظر گرفته شده است. مرکز اسپای The Chrysalis درمان های مختلفی را در محیطی آرام و ساکت به شما پیشنهاد می دهد. تمام اتاق ها روشن و جادار هستند و دارای یک سالن نشیمن با یک تلویزیون فلت ‏و میز کار ‏می باشند.همچنین دارای یک ‏آشپزخانه مجهز کامل همراه با ماشین ظرفشویی و لباسشویی می باشد. حمام اختصاصی با سینک دوقلو , وان , دوش و لوازم ‏ارایشی تجهیز شده است.‏  

همچنین دبی مال و دبی فونتاینس 5 دقیقه فاصله دارند.همچنین ‏یک شاتل رایگان برای مسافران هتل فراهم شده. فرودگاه بین المللی دبی تنها 12 کیلومتر با این هتل فاصله دارد و در ‏صورت درخواست مسافران سرویس به فرودگاه برای آنها فراهم می شود. همچنین پارکینگ رایگان برای مسافران ارائه می شود. 

مشخصات

فاصله تا ...

  • فرودگاه بین المللی دبی ۱۲کیلومتر

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
مسواک، خمیر دندان و صابون
پارک کودک
استخر روباز
جکوزی
سالن بدنسازی
سونا
مرکز اسپا و سلامتی
ماهواره