هتل کاپتورن دبی

COPTHORNE HOTEL DUBAI

معرفی و تصاویر

هتل کاپتورن دبی 

هتل کاپتورن دبی در موقعیتی مناسب، در کنار بازار خرید دیره قرار گرفته و براحتی به منطقه تجاری دوبی دسترسی دارد.هتل از 188 اتاق و سوئیت بزرگ و راحت برخوردار بوده که هریک به زیبایی آراسته و از بالکن خود به چشم اندازهای دوست داشتنی آبنمای دوبی و شهر مشرف میباشند.4 رستوران و آبمیوه سرا هر یک با سرو خوراکهای متنوع بین المللی و نوشیدنی از میهمانان پذیرایی میکنند.

رستوران ایوانی Gazebo که خوراکهای عربی سرو میکند، به پخت خوراکهای فوق العاده در فضای آزاد معروف است.میهمانان مستحضر باشند، نوشیدنی های الکلی در این مکان سرو نمیشود.از امکانات رفاهی هتل میتوان به استخر سرپوشیده، ایوان آفتاب گیر، مرکز کاملا مجهز بدنسازی بعلاوه سونا و حمام بخار اشاره کرد. باشگاه در زمان های مجزا پذیرای بانوان و آقایان میباشد.

بانوان از ساعت 7 بامداد تا یک و نیم بعد ظهر و آقایان از ساعات 2 تا 7 بعد ظهرهتل تنها 5 دقیقه تا فرودگاه بین المللی دوبی فاصله دارد. برای صرف غذا و مناسبت ها، هتل کاپتورن دو رستوران و پنج اتاق جلسه برای مهمانان تدارک دیده است. رستوران کریستال(Crystal) برای صبحانه، ناهار و شام غذا های بین المللی به صورت سلف سرویس سرو می کند و رستورا رنگیلا (Rangeela) برای ناهار و شام غذای هندی تهیه می کند. گازیبو پول تراس(Gazebo Pool Terrace)در طول روز خوراکی های ساده و نوشیدنی های گوارای غیر الکلی تهیه می کند، و شب ها آماده ی اجرای مراسمات در هوای آزاد می باشد.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
لابی
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر سر پوشیده
جکوزی
سالن بدنسازی
سونا
رستوران