هتل کامفورت این دبی

COMFORT INN HOTEL DUBAI

معرفی و تصاویر

معرفی هتل کامفورت این دبی 

هتل کامفورت این دبی در امارات متحده عربی در مرکز شهر دیره و در خیابان الرقه جای گرفته و در مجاورت مرکز خرید الغریر، ایستگاه مترو میدان یونیون و در درایو 5 دقیقه ای تا فرودگاه بین المللی دبی واقع شده است. هتل کامفورت این دبی از ویژگی های بارز شامل استخر شنا در روی بام و یک وان آب داغ برخوردار می باشد.

هتل کامفورت این دبی مجموعه ای از گزینه های ناهار خوری خوشمزه و وسوسه انگیز مانند غذاهای سنتی ، غذاهای هندی و بین المللی در یک فضای آرام و راحت ارائه میدهد. سالن های ضیافت در هتل کامفورت این یک پس زمینه زیبا ارائه میدهد و برای مراسم های خاص فراهم می باشد. رسپشن هتل به صورت 24 ساعته پاسخگو می باشد و می تواند در انتخاب تورهای مختلف میهمانان هتل را راهنمایی و کمک می کند.

خدمات نگهداری از کودکان نیز ارائه می گردد. پارکینگ هتل نیز اختصاصی و رایگان است. این هتل خدمات ترنسفر به ساحل را روزانه ارائه می دهد. این منطقه برای خرید بسیار مناسب است برندهای مشهوری نظیر نایک در این اطراف فروشگاه دارند. یک سالن برای اجرای مراسم رسمی نیز در این هتل وجود دارد همچنین سالن کنفرانس برای مراسم تجاری با امکانات وتجهیزات مدرن.

مشخصات