هتل سیتی استار دبی

CITY STAR DUBAI

معرفی و تصاویر

هتل سیتی استار دبی در چند قدمی مراکز عمده تجاری و اداری دوبی واقع و امکاناتی را از قبیل اتاق و سوئیت های راحت، شیک و سرگرمی های شبانه بین المللی به میهمانان خود ارائه میدهد. موقعیت مناسب هتل، دسترسی شما را به آنچه بهترین اماکن شهر محسوب میشود آسان ساخته و همه را درست دم در هتل گرد هم آورده است باعث شده این هتل یکی از بهترین هتل های دبی می باشد. در ادامه با ایلیا گشت همراه باشید.

امکانات هتل سیتی استار دبی 

سیتی استار دبی 10 دقیقه با فرودگاه بین الملل دبی فاصله داشته و مسافرین میتوانند با استفاده از سرویس ترانسفر قابل تمجید هتل عازم فرودگاه شوند به منظور رفاه حال مسافرین، کارکنان پذیرش، 24 ساعته در دسترس می باشند. همچنین با فاصله کملی از مراکز خرید اصلی دبی و منطقه تجاری آن قرار دارد. تمامی اتاق های هتل سیتی استار بسیار راحت می باشند و مدرن طراحی شده اند.

این اتاق ها دارای امکانات حمام مدرن و سیستم قفل در الکترونیکی می باشند. صبحانه روزانه به صورت بوفه سرو می شود ، برای تمامی وعده های غذایی در اطراف هتل رستوران ها و کافه های مختلفی وجود دارد. دیره برای گردشگران تور دبی که با هدف تجارت، بازدید از اماکن عمومی و خرید لباس علاقه مند به این شهر سفر می کنند، گزینه مناسبی می باشد.

مشخصات

فاصله تا ...

  • فرودگاه بین الملل دبی ۱کیلومتر

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
سرگرمی های شبانه
صبحانه بوفه
لابی
تهویه مطبوع
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
مسواک، خمیر دندان و صابون