هتل کارلتون تاور دبی

Carlton Tower hotel Dubai

معرفی و تصاویر

هتل کارلتون تاور دبی اولین هتل استاندارد بین المللی می باشد، که در سواحل دیره کریک جای گرفته است. هتل کارلتون تاور دبی در اواخر ریاست راشد بن سعید آل مکتوم در سال 1977 افتتاح شد. از آن زمان به بعد ، هتل کارلتون تاور دبی مهمان نوازی لوکس ارائه میدهد و غذاهای خوشمزه این هتل بیش از 30 سال سابقه دارد. اتاق ها و سوئیت های بزرگ دارای مبلمان چوبی مدرن می باشد و در رنگ های خنثی مزین شده است.

اتاق ها با چای و قهوه ساز و مینی بار مجهز شده و برخی از اتاق ها شهر را به صورت پانوراما به نمایش میگذارد. این هتل گزینه های مختلف ناهار خوری فراهم می کند. رستوران The Butterfly غذاهای لبنانی ارائه می دهد و دارای سرگرمی می باشد. یک رستوران نیز وجود دارد که در آن غذاهای سنتی روسی، و همچنین غذاهای بین المللی فراهم می باشد. هتل کارلتون تاور یک درایو 10 دقیقه ای تا فرودگاه بین المللی دبی راه دارد.

این هتل میز جلو 24 ساعته و وای فای رایگان فراهم می کند. این منطقه نیز برای خرید مناسب است، و مارک های معروف مانند اپل در نزدیکی هتل کارلتون تاور دبی قرار دارد. امکانات هتل عبارت‏ند از بار، فروشگاه، کافه، آسانسور، سالن کنفرانس مدرن، صرافی، کلاب شبانه و رستوران. مهمانان می‏‌توانند از غذاهای هندی در رستوران دعوت (Dawaat)، غذاهای بین‌المللی در رستوران لا ‏مارگاریت (La Marguerite)، غذاهای ایرانی در رستوران زمرد (Al Zumorrod)، انواع میان‌وعده و غذاهای سبُک در کافه دو کریک (Cafe de Creek) و همچنین از آشپزی لبنانی در رستوران و کلاب شبانه‌ی باترفلای (Butterfly) لذت ببرند

مشخصات