هتل اواری دبی

Avari Dubai Hotel

معرفی و تصاویر

هتل اواری دبی در فاصله ۱ کیلومتری از الغریر سنتر واقع شده و اتاق هایی به مهمانان ارائه می دهد که همگی نمای خوبی رو به شهر دارند. هتل آواری دبی امکانات گوناگونی را برای شما فراهم کرده: می توانید از استخر استفاده کنید، به رستوران رفته و یک غذا میل کنید و یا در اتاق هایتان که تجهیزات کافی را دارد استراحت کنید.

امکانات هتل اواری دبی

پذیرش هتل ۲۴ ساعته کار می کند و تحویل اتاق ها به صورت خصوصی انجام می گیرد. در این قسمت می توانید از تبدیل ارز، راهنمای گردشگری و تور و انبار چمدان استفاده کنید. ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل شهری هم در هتل قابل استفاده است که باید هزینه مجزایی بابت استفاده از آن ها پرداخت کنید. اتوکشی، خشکشویی و اتوشویی از سرویس های شست و شو در هتل هستند که با پرداخت مبلغ جداگانه ای برای شما انجام می گیرند.

اگر کودکی دارید، امکان نگهداری و پرستاری از او با هزینه مجزا موجود است. خدمات افراد کم توان و ناتوان هم از دیگر مواردی است که می توان به آن اشاره کرد. اگر برای سفری کاری به دبی می روید، می توانید از دستگاه فکس و کپی، کافی نت و اتاق های کنفرانس هتل با پرداخت مبلغی استفاده کنید. در اتاق ها و تمام محوطه های هتل، سیگار کشیدن ممنوع می باشد و ورود حیوانات خانگی به این هتل مجاز نیست.

کارکنان هتل به زبان های فیلیپینی، هندی، عربی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد. استخر هتل در بهترین نقطه ساختمان یعنی روی پشت بام واقع شده که در تمام فصول باز است و نمای خوبی رو به شهر دارد. شما می توانید در سونای هتل استراحت کنید و یا به باشگاه بدنسازی رفته و مشغول ورزش شوید. تفریحات گوناگونی عصرها برای شما فراهم شده و همچنین بازی کارائوکه نیز در هتل موجود است.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع