هتل آئوریس پلازا البرشا دبی

Auris Plaza hotel Dubai

معرفی و تصاویر

هتل آئوریس پلازا البرشا دبی این هتل که در قلب البرشا قرار گرفته است، پیاده تنها پنج دقیقه تا مرکز خرید امارات فاصله دارد. دارای یک استخر شنای روباز و یک مرکز تناسب اندام می باشد، اینترنت در همه اتاق ها و مکان های عمومی به صورت رایگان موجود می باشد. اتاق های هتل مجهز به سیستم تهویه هوا ، منطقه جدا برای نشستن و تلویزیون LCD می باشد و حمام اختصاصی اتاق ها دارای سشوار می باشند.

رستوران دیدون انواع غذاهای بین المللی و عربی را به صورت منو و هم به صورت بوفه سرو می کند. خدمات اتاق ها به صورت 24 ساعته ارائه می شود. هتل آئوریس پلازا با ماشین تنها ده قیقه تا پارک آبی وایلد وادی فاصله دارد و دارای یک مسافت پانزده کیلومتری از بازار معروف دبی می باشد.

هتل آئوریس پلازا تنها ۲۵ دقیقه تا فرودگاه بین المللی دبی و ۲۰ دقیقه تا فرودگاه جدید ال مکتوم فاصله دارد. و تنها چند دقیقه تا ایستگاه مترو نزدیک خود پیاده روی دارد. ایستگاه های برجسته کسب و کار از جمله شهر رسانه ای دبی، شهر اینترنتی، بیزینس بی و مرکز دارایی، همینطور مراکز تفریحی و نقاط خرید از جمله مرکز خرید دبی، برج خلیفه، پالم جمیرا، مدینه جمیرا، امارات و باشگاه های گلف montgomerie، پارک آبی وایلد وادی و جمیرا بیچ در شعاع ۱۰ دقیقه ای هتل قرار گرفته اند.

مشخصات