هتل آستوریا دبی

DUBAI ASTORIA HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل آستوریا دبی

هتل آستوریا دبی 108 اتاق دارد. و در منطقه بردبی واقع شده است. از امکانات هتل نیز میتوان به: استخر روباز اشاره کرد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود می باشد. کارکنان هتل آستوریا دبی نیز امکانات بسیار خوبی به مسافران ارائه می دهند و همیشه آماده خدمت رسانی می باشند.

در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت. در رستوران این هتل که یکی از هتل های 3 ستاره دبی است میتوانید غذای خود را سفارش دهید و ار خوردن غذاهای خوشمزه هتل لذت ببرید. کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند. میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل، به آبتنی بپردازند. این هتل دارای ۱۰۸ اتاق می باشد.

یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد.در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.بعد از یک روز کاری و یا گردش در شهر سری به رستوران هتل زده ؛ از غذای خوشمزه آن میل کنید. امکانات هتل شامل ترانسفر فرودگاه، خشکشویی، صبحانه در اتاق، صرافی، خدمات کفش و واکس، فکس و کپی، مرکز تجارت، امکانات جلسه و ضیافت، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاق های پاک و بدون سیگار، آسانسور، تهویه می باشد. فرودگاه بین المللی دبی 20 دقیقه از هتل فاصله دارد. بر دبی مکان مناسبی برای مسافرین علاقمند به صحرا، گردش و تجارت می باشد.

مشخصات