هتل آسیانا دبی

Asiana Hotel

معرفی و تصاویر

هتل آسیانا دبی واقع در منطقه ی دیره، درست مجاور مرکز خرید ریف واقع شده. ارائه دهنده استخر رو باز، مرکز آبگرم و کلوب سلامت می باشد. اتاق های لوکس دارای تهویه هوا و مجهز به تلوزیون های صفحه تخت و مینی بار همراه با نوشیدنی های سرد، می باشند.

امکانات هتل آسیانا دبی

حمام اختصاصی در اتاق ارائه دهنده سرویس جداگانه و دوش متحرک می باشد. مهمانان می توانند از مرکز آّبگرم مدرن هتل آسیانا دبی لذت ببرند، و در ورزشگاه مجهز تمرین کنند. بانوان و آقایان می توانند در زمان های جداگانه از سونا، آبگرم و وان آب گرم استفاده کنند. رستوران آسیانا ارائه دهنده غذاهای محلی و بین المللی به صورت سفارشی  می باشد، کافه نیز طیف گسترده ای از نوشیدنی ها را سرو می کند.

خدمات اتاق برای تمامی مهمانان قابل دسترسی می باشد. هتل آسیانا دبی تنها یک رانندگی 10دقیقه ای تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد. فاصله تا منطقه کسب و کار جاده شیخ زائد 5 کیلومتر می باشد. میهمانان می توانند مرکز اسپای هتل استراحت کنند، جایی که یک باشگاه کاملا مجهز هم در نظر گرفته است.

ساعت های جداگانه برای آقایان و خانم ها در مرکز اسپا، سونا و جکوزی در نظر گرفته شده. امکانات و خدمات ارائه شده توسط هتل آسیانا دبی یک اقامت دلپذیر برای بازدید کنندگان به وجود می آورد . این هتل از ویژگی فوق العاده، مانند سرویس اتاق 24 ساعته، اینترنت رایگان در تمام اتاق ها ، نظافت روزانه، تاکسی سرویس، میز جلو 24 ساعته برخوردارمی باشد.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
مسواک، خمیر دندان و صابون
سالن بدنسازی
سونا
مرکز اسپا و سلامتی
رستوران
کافی شاپ